Агентство Fitch Ratings підвищило рейтинг стійкості «Укрексімбанку»

Підвищення рейтингу стійкості свідчить про помірне зниження тиску на капітал банку шляхом поліпшення здатності генерувати капітал за рахунок прибутку і меншу його залежність від ринкових ризиків.

Експерти Fitch Ratings підвищили рейтинг стійкості державного «Укрексімбанку» і підтвердили довгострокові рейтинги дефолту емітента на рівні «В» з прогнозом «позитивний», передає Banker.ua з посиланням на повідомлення прес-служби фінустанови.

Fitch Ratings підвищило рейтинг стійкості «Укрексімбанку» з «ccc +» до «b-». Також агентство підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента фінустанови на рівні «В» з позитивним прогнозом.

Як зазначають в прес-службі банку, позитивний прогноз щодо IDRs (довгострокові рейтинги дефолту емітента) є відображенням прогнозу Fitch Ratings для суверена, а також свідчить про системну значущість банку і сигналізує про його потенційну підтримку з боку уряду України.

Головний Telegram-канал банкірів

У той же час, перегляд рейтингу стійкості в бік підвищення каже про помірне зниження тиску на капітал банку шляхом поліпшення здатності генерувати капітал за рахунок прибутку, меншу залежність від ринкових ризиків і зменшення навантаження на капітал банку у вигляді чистих знецінених кредитів.

При цьому рейтинги пріоритетних незабезпечених зобов’язань «Укрексімбанку» Fitch Ratings підтвердило на рівні «В», а рейтинг субординованих облігацій участі в кредиті з погашенням в 2023 році підвищив з «CCC-» до «CCC».

Що ж стосується підтвердження довгострокового рейтингу за національною шкалою на рівні «AA (ukr)» з прогнозом «стабільний», то, додають у фінустанові, дана оцінка свідчить про незмінну кредитоспроможність «Укрексімбанку» в порівнянні з іншими українськими банками.

Читайте також: Діловий туризм в Україні: нові перспективи для бізнесу

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що банк «Південний» отримав підтвердження довгострокового кредитного рейтингу на рівні uaАА зі стабільним прогнозом.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)