Агентство Fitch підтвердило рейтинги чотирьох українських банків

У Fitch Ratings підтвердили довгострокові рейтинги дефолту емітента «Креді Агріколь Банку», ProCredit Bank, «ПРАВЕКС-БАНК» та «Альфа-Банку».

Аналітики Fitch Ratings підтвердили довгострокові РДЕ чотирьох українських банків – в тому числі й фінустанов з іноземною участю, передає Banker.ua.

Міжнародне рейтингове агентство підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента в іноземній валюті «Креді Агріколь Банк» (CAB), ProCredit Bank (Україна) (PCBU) і «ПРАВЕКС-БАНК» (Правекс) на рівні «B» і довгостроковий РДЕ в національній валюті – «B +».

Fitch також підтвердило довгострокові РДЕ в іноземній і нацвалюті «Альфа-Банку» (ABU) на рівні «B-» з прогнозом «стабільний», рейтинги стійкості та підтримки.

Як наголошується в публікації, довгострокові рейтинги дефолту емітента в іноземній валюті «Креді Агріколь Банку», ProCredit Bank і «Правекс Банку» на рівні «B» і рейтинги підтримки (SR) «4» відображають обмежену ступінь, в якій інституційна підтримка з боку іноземних акціонерів даних фінустанов може бути врахована в рейтингах, що відображено в страновій стелі України на рівні «B».

Національні довгострокові рейтинги «Креді Агріколь Банк» і ProCredit Bank на рівні «AAA (ukr)», а також «ПРАВЕКС-БАНК» та «Альфа-Банку» на рівні «AA + (ukr)» і «BBB + (ukr)» відображають кредитоспроможність банків щодо аналогів в Україні.

Рейтинги пріоритетного незабезпеченого боргу «Альфа-Банку» узгоджені з його довгостроковим РДЕ в національній валюті і національним рейтингом.

Читайте також: Що робити, якщо загубив банківську карту

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку агентства Fitch Ratings, незважаючи на карантинні обмеження, протягом проаналізованих 9 місяців 2020 року «Альфа-Банк» Україна значно поліпшив якість кредитного портфеля і капіталізацію, зберіг значну подушку ліквідності та підвищив прибуток до формування резервів.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)