Фонд держмайна продав перший завод за новими правилами з початку повномасштабної війни

За результатами аукціону переможцем стало ТОВ “Аква Солар Інвест”

19 вересня 2022 року у державній електронній торговій системі Прозорро.Продажі відбувся перший аукціон Фонду держмайна з малої приватизації за новими правилами. Майно Кобиловолоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт” пішло з молотка за 70 мільйонів 253 тисячі гривень, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу Прозорро.Продажі.

На аукціоні змагалися 6 учасників. Під час нього стартова ціна зросла у 2,8 раза – з 25,2 млн грн до 70,2 млн грн.

Головний Telegram-канал банкірів

Зазначається, що після завершення приватизації новий власник отримає 20 об’єктів нерухомості, 10 одиниць транспорту, 500 одиниць виробничого устаткування та під’їзну залізничну колію. Загальна площа будівель та споруд становить 11,52 тис.кв. м, площа земельних ділянок – 36,95 га.

За новими правилами договір купівлі-продажу буде укладений з переможцем тільки після того, як він сплатить ціну об’єкта, визначену за підсумками аукціону. Для оплати за актив переможець 20 робочих днів з дня формування протоколу аукціону. Якщо ж переможець не сплатить повну суму у визначений термін, право купівлі лота перейде до другого учасника – ТОВ “Штрихи”, яке запропонувало за обʼєкт на 700 грн менше”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Ставки зросли: на яких умовах відкрити депозит у банку (вересень-2022)

Зазначимо, за 2020-2021 роки за підсумками аукціонів в системі Прозорро.Продажі вже приватизовано 27 спиртзаводів ДП “Укрспирт”. Загалом на цих приватизаційних аукціонах стартова сума зросла з 717 млн гривень до 1.5 млрд гривень.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Фонд гарантування продав офіс «Діамантбанку» за 78,8 млн грн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)