Фонд гарантування розпочав виплати вкладникам Форвард Банку

Форвард банк

Клієнти банку отримають відшкодування у повному обсязі, включаючи відсотки, нараховані на кінець дня 7 лютого. Кошти можна отримати через банки-агенти.

У понеділок, 13 березня, Фонд гарантування вкладів фізосіб розпочав відшкодування коштів вкладникам банку Форвард за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення. Також продовжуються виплати за договорами поточного рахунку, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу ФГВФО.

Головний Telegram-канал банкірів

Кошти відшкодовують у повному обсязі, включаючи відсотки, нараховані на кінець дня 7 лютого 2023 року. Вклади в іноземній валюті відшкодовуються у гривні за курсом НБУ, встановленим до кінця 7 лютого.

Виплати здійснюють через банки-агенти, які підключені до автоматизованої системи ФГВФО – ПриватБанк, Укргазбанк, банк Південний та ПУМБ. Отримати відшкодування можна безпосередньо у відділенні одного з агентів або дистанційно.

Для отримання коштів у відділенні необхідно звернутись із паспортом або іншим документом, що засвідчує особу. Фізособи-резиденти мають пред’явити додаткові документи.

Читайте також: Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (6-10 березня)

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Національний банк з огляду на пропозицію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Банку Форвард з 8 березня 2023 року.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)