Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
ФРС оновила Beige Book: що насправді відбувається з економікою США
Огляд Beige Book, сформований на основі даних 12 Федеральних резервних банків, демонструє глибину падіння американської економіки в квітні – середині травня.
ФРС констатує значне зниження економічної активності в усіх штатах Америки і називає настрої бізнесу швидше песимістичними. Про це йдеться в звіті Федеральної резервної системи Beige Book, передає Banker.ua.
У свіжому огляді Beige Book, сформованому на основі даних 12 Федеральних резервних банків, наголошується, що в квітні – середині травня поточного року, через заборону на роботу роздрібних торгових точок, триває скорочення споживчих витрат. Особливо сильне зниження активності було зафіксовано в готельній галузі та у напрямку розваг.
При цьому продаж об’єктів житлової нерухомості впала через невелику кількість виставлених на продаж будинків, а будівельна сфера постраждала через неможливість реалізувати нові проекти. Багато підприємців, задіяні в роздрібній торгівлі, відклали орендну плату, а деякі і зовсім її пропустили.
Також в звіті повідомляється про зниження активності в автомобільній і аерокосмічній промисловості, погіршення стану у сільськогосподарській і енергетичній галузях. Остання різко впала через закриття нафтових свердловин.
Ситуація із зайнятістю теж виявилася невтішною, а зміна рівня зарплати характеризується як різноспрямована: деякі компанії зменшували виплати, а деякі, навпаки, тимчасово підвищували оплату праці основним працівникам.
Бізнесмени, опитані авторами огляду, оцінюють потенційні темпи відновлення економіки США досить песимістично. Багато ж з них висловили надію на те, що після відновлення роботи підприємств загальна активність зростатиме.
Читайте також: Вижити після карантину: огляд кредитів для МСБ (травень 2020)
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що уряд Японії затвердив програму відновлення економіки країни, сума якої перевищує трильйон доларів. За словами японського прем’єра Сіндзо Абе, дана програма допомоги є «найбільшою в світі».
Коментарі (0)