Заява глави ФРС США підняла ціни на золото і срібло: дані торгів

Якщо прибутковість американських держоблігацій залишатиметься в діапазоні 1,6-1,7%, «жовтий метал» може подорожчати до $1850 за унцію, прогнозують в Oanda.

Золото і срібло дорожчають на тлі рішення ФРС США зберегти поточні параметри грошово-кредитної політики, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, вранці 29 квітня червневі ф’ючерси на золото подорожчали до $1783,95 (+0,57%), тоді як вартість травневих ф’ючерсів на срібло злетіла на 1,15% – до $26,385.

Ціни на дорогоцінні метали пішли вгору після заяви глави ФРС США про намір регулятора зберегти поточні параметри грошово-кредитної політики: процентна ставка фіксується на рівні 0-0,25% річних, а викуп активів залишається на рівні $120 млрд на місяць.

Варто зазначити, що прибутковість американських держоблігацій сьогодні становить 1,617%: аналітики Oanda вважають, що, якщо показник залишатиметься в діапазоні 1,6-1,7%, «жовтий метал» може подорожчати до $1850 за унцію.

Експерти банку ABN Amro, в свою чергу, зазначають, що доти, доки золото торгується нижче $1 850 за унцію, перспективи металу залишаються негативними. Фахівці прогнозують швидке зниження потенціалу відновлення активу і подальше падіння його вартості.

Що ж стосується срібла, то значну підтримку ринку сьогодні забезпечує промисловий попит. У той же час, додають в ABN Amro, по мірі зниження вартості золота ціни на срібло також будуть падати, адже дорогоцінні метали тісно пов’язані один з одним.

Згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 577.4917 гривень, грам срібла оцінюється в 23.1678 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 1 083.8279 грн/грам, а паладію – 2 597.8283 грн/грам.

Читайте також: Олександр Холод (ШвидкоГроші): «Олюднення» клієнтських сервісів вимагає вдосконалення»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку аналітиків, в перспективі підтримку ринку може надати збільшення імпорту з боку Індії і КНР, а також зростання інфляційного тиску в США й країнах єврозони, в умовах якого споживачі мають потребу в надійному захисті своїх заощаджень від знецінення.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)