Гендиректор Credit Suisse розкрив дані про активи клієнтів із РФ

Credit Suisse

З початку вторгнення військ агресора до України роботу на російському ринку припинили сотні міжнародних корпорацій.

Банк Credit Suisse (Швейцарія) переглядає свою діяльність на російському ринку. Про це у ході Європейської фінансової конференції Morgan Stanley заявив гендиректор фінустанови Томас Готтштейн, повідомляє Banker.ua з посиланням на РБК-Україна.

Гендиректор Credit Suisse Томас Готтштейн вперше описав масштаби бізнесу з багатими клієнтами банку з РФ: приблизно 4% активів фінустанови сьогодні перебувають під управлінням громадян країни-агресора, які проживають у росії або Заході.

Варто зазначити, що станом на кінець минулого року Credit Suisse керував активами на суму близько 1,6 трлн швейцарських франків, 827 млрд з яких були пов’язані з бізнесом управління активами. 4% від показника управління активами на кінець 2021-го становили близько 33 млрд швейцарських франків або $35 млрд.

Що ж до наслідків вторгнення країни-агресора до незалежної України, то, зазначив Готтштейн, зараз банк «розглядає ситуацію».

«Найближчими місяцями ми побачимо, що це означає для наших операцій. Я ще не ухвалив жодного рішення», – заявив гендиректор Credit Suisse.

Головний Telegram-канал банкірів

Минулого тижня керівництво швейцарського Credit Suisse докладно описало загальний кредитний ризик росії, який на кінець 2021 року склав 1,569 млрд швейцарських франків або $1,69 млрд.

Борг, за словами Готтштейна, до кінця лютого було «істотно» скорочено.

Варто зазначити, що з початку вторгнення військ агресора до України роботу на російському ринку припинили сотні найбільших міжнародних корпорацій. Серед них – такі банківські установи, як Citigroup, Deutsche Bank та Commerzbank.

банк

Читайте також: Хранителі даних: ринок дата-центрів стрімко зростає

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами головного економіста СБ Кармен Рейнхарт, масштабні санкції, запроваджені західними країнами щодо РФ та РБ, наближають обох агресорів до дефолту.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)