ico
Чт, 24 Чер
USD 27.2737 ico
EUR 32.6003 ico
RUB 0.37596 ico
RU
USD 27.2737 ico
EUR 32.6003 ico
RUB 0.37596 ico

Глава Нацбанку зустрівся з керівництвом IFC: що обговорювали

НБУ не планує втрачати звання лідера реформ у фінансовому секторі, заявив Кирило Шевченко.

Підтримка IFC – найважливіший елемент успіху України, і спектр співпраці НБУ з Міжнародною фінансовою корпорацією розширюється з кожним роком, заявив глава Нацбанку Кирило Шевченко під час зустрічі з керівництвом Організації, передає Banker.ua.

Як повідомляє прес-служба НБУ, вчорашня зустріч глави Нацбанку з тимчасовим керівником Міжнародної фінансової корпорації Стефані фон Фрідебург супроводжувалась обговоренням спільних проектів українського регулятора та IFC, до переліку яких входить створення кредитного реєстру НБУ і підвищення доступності фінпослуг в Україні.

Також сторони обговорювали плани стосовно поглиблення співпраці Нацбанку з IFC. Зокрема, йдеться про подальшу роботу над поліпшенням якості громадського кредитного реєстру, підвищенні рівня фінансової грамотності та посилення захисту прав споживачів.

Також НБУ і IFC продовжують співпрацю в рамках розробки Національної стратегії фінансової інклюзії України і приділяють увагу питанням, пов’язаним з віддаленою ідентифікацією та верифікацією клієнтів фінустанов.

Серед найважливіших напрацювань в рамках співпраці з Корпорацією Кирило Шевченко відзначив приєднання українського регулятора до Sustainable Banking Network – об’єднання банківських асоціацій з країн, що розвиваються, створеному під егідою IFC.

Також глава НБУ зауважив, що для українських банків в рамках ініціативи з розвитку «зеленого фінансування» були створені гнучкі умови в частині реструктуризації боргів виробників «зеленої» електроенергії.

«Спектр нашої співпраці (з IFC – прим.ред.) розширюється з кожним роком. Національний банк не планує втрачати звання лідера реформ у фінансовому секторі», – зазначив під час зустрічі Кирило Шевченко.

Читайте також: Куди інвестують головні багатії світу: топ-10 активів

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами глав НБУ, подальша співпраця з Міжнародним валютним фондом є стратегічно важливою для України, і іншого варіанту українська сторона не розглядає.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×