Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
У Goldman Sachs розповіли про небезпеку масового ухвалення Bitcoin
Стратеги Goldman Sachs називають вихід криптовалют на масовий рівень «палицею» з двома кінцями.
Масове прийняття Bitcoin та інших криптовалют може позбавити їх конкурентної переваги. Таке припущення висловили днями експерти Goldman Sachs, повідомляє Banker.ua з посиланням на ProFinance.
На думку аналітиків Goldman Sachs, Bitcoin та інші цифрові активи не застраховані від впливу зовнішніх макроекономічних факторів. Йдеться, зокрема, і про посилення політики Федрезерва США.
Так, зазначають експерти, поточні розпродажі на криптовалютному ринку є свідченням того, що масове прийняття цифрових монет – палиця з двома кінцями, оскільки паралельно з ціною зростає також кореляція з фінактивами. Таким чином крипта стає менш привабливою як інструмент диверсифікації.
Варто зазначити, що вартість ВТС сьогодні позитивно корелює з акціями технокомпаній, цінами на нафту та низкою активів, які називаються антиінфляційними. Що ж до долара та реальних ставок, то з ними у крипти простежується зворотна залежність.
На думку аналітика Міхаеля ван де Поппе, Bitcoin ще не досяг дна і зараз входить у завершальну фазу падіння: далі – розворот тренду та повноцінне повернення до зростання.
Подорожчання першої криптовалюти – до $1 млн за монету – прогнозує і знаменита оптимістка Кеті Вуд з Ark Invest. За її словами, відбудеться це вже до 2030 року і, окрім Bitcoin, власники цифрових валют можуть розраховувати на стрімкий зліт курсу ЄТН.
Так, згідно з очікуваннями Кеті Вуд, до кінця поточного десятиліття Ethereum «вистрілить» до позначок $170 000-180 000 за монету (зростання більш ніж на 7000%), а його капіталізація досягне $20 трлн.
Сьогодні вдень Bitcoin торгується на рівні $36 239,50 (-2,55% від початку сесії), тоді як вартість Ethereum знизилася на 3,46% – до $2.373,15.
Читайте також: Колектори, банки та страхування: огляд головних фінансових законів 2021 року
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що українці отримали доступ до мобільного додатку Wirex Wallet: користувачі децентралізованого криптовалютного гаманця зможуть купувати, а також обмінювати NFT та понад сто різних цифрових активів, включаючи BТС та Ethereum.
Коментарі (0)