У Goldman Sachs більше не закликають продавати долар

У понеділок індекс американської валюти впав на 0,43%, але вже 6 квітня показник піднявся до 92,70, додавши в першій половині дня 0,14%.

Експерти Goldman Sachs відкликають рекомендацію продавати долар, хоча як і раніше ставлять на зростання курсів сировинних валют, таких як AUD і NZD, протягом найближчих місяців, передає Banker.ua.

На думку аналітиків Goldman Sachs, стрімкий підйом американської економіки та зростання прибутковості облігацій США нададуть підтримку долару найближчим часом. Проте, експерти не поспішають відмовлятися від свого раннього прогнозу, згідно з яким низка валют, включаючи австралійський і новозеландський долари, в перспективі зміцняться по відношенню до «американця».

Аналітики брокерської компанії XM, в свою чергу, зазначають, що бути песимістом по відношенню до валюти США сьогодні досить важко, адже на тлі успішної вакцинації і виділення «пакету Байдена» економіка Штатів вже перевершує європейську.

У той же час, стратеги банку ING ставлять на зростання курсу євро до долара в зв’язку з перспективою поліпшення прогнозу МВФ щодо динаміки світової економіки.

В цілому ж настрої по відношенню до американської валюти залишаються позитивними, незважаючи на вчорашнє падіння індексу долара на 0,43%: вже в першій половині дня у вівторок показник піднявся до 92,70, додавши 0,14%.

Згідно з даними торгів, курс євро до долара 6 квітня піднявся до 1,1814 EUR/USD, тоді як в парі з ієною «американець» зріс до 110,44 USD/JPY.

Британський фунт у вівторок подешевшав до 1,3885 GBP/USD (- 0,1%), тоді як австралійська валюта просіла до 0,7634 AUD/USD (-0,2%), а пара USD/CNY опустилася до позначки 6, 5490 (-0,2%).

Читайте також: Анна Онищенко: «Сила українського фінансового ринку – у швидкості реакції»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами експертів Silicon Valley Bank, заходи стимулювання американської економіки почали впливати на валютний ринок порівняно недавно, і в повній мірі ефект від їхнього запровадження проявиться не раніше ніж через півроку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)