Goldman Sachs знизив прогноз вартості нафти на найближчі півроку

котировки нефти

Прогноз банку на 2023 рік залишився незмінним.

Goldman Sachs знизив прогноз вартості «чорного золота» на найближчі півроку, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали enkorr.

Goldman Sachs переглянув свої найближчі прогнози цін на нафту, вказавши у якості факторів, що викликають занепокоєння, побоювання з приводу рецесії, локдауни в КНР, кризу китайського ринку нерухомості та дані про стратегічні запаси сировини у Сполучених Штатах.

Так, якщо раніше Goldman Sachs прогнозував вартість Brent у III кварталі в межах $140 за барель, то сьогоднішні оцінки банку передбачають котирування північноморської сировини у липні-вересні на рівні $110.

Крім того, аналітики Goldman Sachs переглянули очікування вартості нафти марки Brent у IV кварталі, знизивши прогноз із $130 до $125 за барель.

В той же час прогноз банку на 2023-й залишається незмінним: на думку аналітиків, наступного року за барель Brent будуть давати $125.

Ціни на сировину різко злетіли в перші місяці 2022 року на тлі вторгнення російського агресора в Україну, але вже на початку літа пішли на зниження через занепокоєння з приводу уповільнення світової економіки.

«Висока інфляція спонукала центробанки, включаючи ФРС США, підвищити відсоткові ставки, інвестори припускають, що в цьому півріччі на них очікують додаткові підвищення», – наголошується в повідомленні.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що вранці у вівторок нафта марки Brent торгується по $96,72, тоді як вартість WTI становить $90,90 за барель: з моменту закриття вчорашньої сесії ціни на сировину суттєво не змінилися.

Минулого тижня північноморська нафтова суміш подешевшала майже на 9%, тоді як котирування техаської сировини знизилися на 10%.

котировки

Читайте також: Кандидатство в ЄС і банківські перспективи: що про це думають банкіри

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку аналітиків Citigroup, у разі настання рецесії та падіння попиту нафтові котирування можуть просісти до $65 за барель уже до кінця поточного року.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)