Голова Правління Кредобанку отримав спеціальну нагороду від польського видання «Gazeta Bankowa»

Голова Правління Кредобанку Єжи Яцек Шугаєв отримав спеціальну нагороду у конкурсі «Банківський менеджер року» від польського видання «Gazeta Bankowa».

У цьогорічному конкурсі з нагоди ювілею редакція одного з найпопулярніших фінансових видань Польщі «Gazeta Bankowa» запровадила спеціальну відзнаку, яку віддала керівникові Кредобанку. Адже незважаючи на війну, що триває, ситуація з ліквідністю Кредобанку залишається стабільною та безпечною, а фінансові показники за 2021 рік – найкращі в історії банку.

Редакція також врахувала, що Кредобанк з початку війни фіксує збільшення коштів на рахунках клієнтів, віднесення банку Національним банком України до системно важливих банків України, а також нещодавнє підтвердження рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» кредитного рейтингу банку на найвищому рівні uaAAА за національною шкалою.

«Спеціальна нагорода в конкурсі „ Банківський менеджер року” – це велика честь для мене. У 2021 році Кредобанк розвивався надзвичайно динамічно, і його позиція була історично найкращою. Ми реалізовували стратегію, мали плани та амбіції, але почалася війна. З самого її початку головний акціонер Кредобанку – PKO Bank Polski – підтримує товариство та його працівників. Завдяки цій допомозі та власній рішучості ми підтримуємо безперервну діяльність, а наші активи та пасиви залишаються на рівнях, наближених до тих, які були перед війною. Дякую комісії та всій команді Кредобанку, які, незалежно від миру чи війни, доводять, що також відчувають відповідальність за нього», – говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

У червні 2022 року Кредобанк очолив рейтинг надійності банківських депозитів, який проводило рейтингове агентство “Стандарт-Рейтинг” за підсумками першого кварталу 2022 року. На початку травня 2022 року за підсумками першого кварталу цього року Кредобанк увійшов до десятки лідерів за кількістю вкладів населення сумою 400-600 тисяч гривень та піднявся на три позиції – посів восьму сходинку в ренкінгу фінансової надійності банків України від YouControl. Окрім того, Кредобанк увійшов у ТОП-5 першого «воєнного» рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» і піднявся на одну позицію у ренкінгу банків за показником лояльності вкладників.

У підсумковому рейтингу «Найкращі банківські продукти» за 2021 рік від агентства «Простобанк Консалтинг» продукти Кредобанку посіли перше місце у номінаціях «Депозити» та «Автокредити», а також другу позицію у номінаціях «Іпотека на придбання житла на вторинному ринку» та «Кредитні карти».

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг». 


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)