Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Кожен п’ятий підприємець отримує дохід від продажів у безготівковій формі
Сьогодні серед головних потреб малих підприємств – гроші на розвиток та нові замовлення й ринки збуту.
Кожен п’ятий підприємець отримує дохід від продажів виключно у безготівковій формі, передає Banker.ua з посиланням на повідомлення Mastercard.
Майже половина (46%) підприємців, які вимушено зупиняли роботу після початку повномасштабної війни, змогли відновити свою діяльність у повному обсязі. Ще 38% прогнозують, що зможуть повернутися до довоєнних показників протягом одного-двох років.
Для підтримки діяльності власного бізнесу кожен п’ятий опитаний підприємець брав участь у грантових програмах від держави чи інших організацій, причому 83% з них отримували фінансову допомогу безготівково.
П`ята частина українських бізнесів (19%) отримують дохід від продажів виключно у безготівковій формі завдяки оплатам за товари та послуги через POS-термінал, на банківський рахунок або за допомогою цифрових сервісів. Ще для 53% опитаних підприємців безготівка приносить понад половину доходу. Загалом, сьогодні безготівкові оплати за товари та послуги приймають 9 із 10 підприємств.
Країною-лідером для експорту продукції стала Німеччина – 29% українських підприємців кажуть, що за останній рік серед іноземних країн найбільше продавали свої товари та послуги саме на цьому ринку. Також у переліку найбільш популярних країн для експорту залишаються Польща (27%), США (21%), Велика Британія (17%) та Канада (13%). На думку респондентів, вартість, якість та оригінальність є ключовими перевагами українських продуктів та сервісів за кордоном.
Читайте також: Сучасні вимоги для розвитку ключового напряму тваринництва в Україні на шляху до євроінтеграції.
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що українці оплатили картками ПриватБанку покупок на 2,5 млрд грн.
Коментарі (0)