Група компаній Нова пошта змінює назву на NOVA

Нова пошта як логістичний оператор залишається Новою поштою. Жодних ребрендингів та зміни логотипів не буде.

Група компаній “Нова пошта” вирішила відмовитись від слова “пошта” у своїй назві та перейти на латиницю. Тепер вона називатиметься NOVA, передає Banker.ua з посиланням на сайт поштового оператора “Нова пошта”.

Головний Telegram-канал банкірів

“Ми вже набагато більше, аніж пошта, саме тому прибираємо це слово у назві групи компаній і залишаємо широке, без барʼєрів — NOVA”, – зазначають в компанії.

Яз зазначається в повідомленні компанії, Нова пошта як логістичний оператор залишається Новою поштою. Жодних ребрендингів та зміни логотипів не буде.

На сьогодні Група компаній NOVA складається з наступних компаній:

  • Нова пошта в Україні — поштовий оператор. Має 11 400 відділень та 15 500 поштоматів по всій Україні. Доставляє по країні за 24 години, а в межах міста в той самий день.
  • Nova Post Europe — компанія, яка надає повний спектр логістичних послуг по Європі, а також між ЄС та Україною. На сьогодні відкрито представництва в 11 країнах: Молдова, Польща, Литва, Чехія, Румунія, Німеччина, Словаччина, Естонія, Латвія, Угорщина та Італія. Має 35 тис точок сервісу, з яких 83 – власні відділення Nova Post.
  • NovaPay — небанківська фінансова установа, яка розвиває власну міжнародну платіжну систему та надає фінансові послуги.
  • Nova Global — компанія, основний фокус якої зосереджений на глобальному ринку електронної комерції та співпраці з міжнародними онлайн маркетплейсами. Здійснює доставки з інтернет-магазинів у країнах Північної та Південної Америки, в країнах Азійсько-тихоокеанського регіону, а також Великобританії.
  • Supernova Airlines – здійснює доставку із будь-якої точки світу. Невдовзі компанія почне трансконтинентальні польоти вантажними літаками.
  • ІТ-компанія Nova Digital — виробник вебдодатків та програмного забезпечення, створює та обслуговує програмні продукти.

нова пошта_нова тек

“Основна мета групи NOVA — забезпечити легку доставку будь-чого для життя та бізнесу. Наразі це посилки, гроші та технології, але ми не збираємося зупинятися на цьому. Усі компанії NOVA реалізують спільну стратегію і керуються одними цінностями: Fast – Easy – Safe – Human – Tech – Growth”, – зазначив співвласник групи NOVA В’ячеслав Климов.

Читайте також: Відшкодування шкоди, завданої неплатоспроможному банку та його кредиторам: реально чи ні?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що в Україні зареєстрували понад 304 тисяч нових ФОПів за рік.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)