Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
HSBC різко змінив прогноз щодо долара: скільки коштуватиме валюта США наприкінці року
Індекс долара вранці 13 серпня просів до 92,97 пункту, опустившись на 0,07%.
У найближчі півроку американська валюта зміцниться по відношенню до більшості «колег»: до кінця 2021-го курс євро до долара складе 1,15 USD/EUR, прогнозують експерти HSBC. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали ProFinance.
На думку аналітиків HSBC, до грудня 2021-го курс євро до долара складе 1,15 USD/EUR, тоді як в попередньому прогнозі банк ставив на 1,23 USD/EUR.
У I кварталі 2022-го банк очікує на курс на рівні 1,14 USD/EUR (проти 1,20, зазначених в ранньому прогнозі), а в II кварталі наступного року прогнозує курс 1,13 USD/EUR (раніше очікувалося 1,18).
У найближчі пару місяців, на думку аналітиків HSBC, курс долара до євро складе 1,16 USD/EUR (проти 1,23 раніше).
Свій новий прогноз експерти пояснюють досягненням піка зростання світової економіки і перспективами посилення грошово-кредитної політики ФРС США.
Сьогодні увага трейдерів зосереджена на даних статистики, що відображає споживчі настрої в Штатах. Інформацію буде оприлюднено фахівцями Мічиганського університету ближче до вечора. На думку експертів, Michigan Consumer Sentiment Index зберігся на рівні липня в 81,2 пункту.
Варто зазначити, що, за даними торгів, вранці в п’ятницю курс євро до долара зріс до 1,1738 USD/EUR, тоді як американська валюта в парі з ієною зміцнилася до 110,41 USD/JPY. При цьому фунт стерлінгів встиг піднятися до 1,3809 GBP/USD (+0,04%).
Читайте також: Від ID-паспорта до сомельє: 8 незвичайних послуг українських банків
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку експертів Goldman Sachs, бичачий потенціал американської валюти сьогодні обмежений зниженням темпів зростання інфляції і скороченням бюджетних витрат. У банку вважають, що економіка США почне зменшувати обороти на тлі відмови уряду країни від бюджетних стимулів, тоді як зниження інфляції дозволить Федрезерву залишатися в «режимі очікування» ще доволі довго.
Коментарі (0)