Ілон Маск ще може купити Twitter: підприємець назвав умову

Илон Маск

Ілон Маск законсервував угоду вартістю $44 млрд 13 травня.

Ілон Маск знову заговорив про можливість придбання популярної соцмережі Twitter і навіть назвав умову, за якою угода може відбутися, передає Banker.ua.

Як написав 6 серпня в Twitter Ілон Маск, угода з купівлі соцмережі має бути укладена на початкових умовах у разі, якщо Twitter надасть свій метод вибірки 100 облікових записів та спосіб підтвердження їхньої автентичності.

Водночас, пише він, «якщо їх (компанії Twitter – прим. ред.) документи SEC є хибними по суті, цього (угоди – прим. ред.) не повинно бути».

твит Маска

Пізніше у суботу підприємець написав у Twitter, що викликає головного виконавчого директора компанії Парага Агравала на публічні дебати про відсоток ботів у соцмережі.

«Нехай він доведе публіці, що в Twitter щодня менше 5% фальшивих або спамерських користувачів!» – написав Ілон Маск.

твит Маска

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що Ілон Маск законсервував операцію з придбання Twitter вартістю $44 млрд 13 травня.

За словами підприємця, процес купівлі Twitter був тимчасово припинений через те, що він очікує від компанії надання точних даних про кількість фальшивих акаунтів у соцмережі.

Стаття про те, що, за оцінками Twitter, протягом I кварталу 2022 року помилкові або спам-акаунти представляли менше 5% його щоденних активних користувачів, що монетизуються, яким була показана реклама (при 229 млн зареєстрованих), була опублікована 2 травня.

У разі відмови від угоди щодо покупки Twitter Ілону Маску доведеться сплатити комісію у розмірі $1 млрд.

Читайте також: Кандидатство в ЄС і банківські перспективи: що про це думають банкіри

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що перші повідомлення про придобання Twitter Ілоном Маском опублікувало агентство Вloomberg.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)