Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
6 знаменитих інвесторів «перетрясли» свої портфелі – подробиці від Business Insider
Воррен Баффет вклав $1 млрд у папери fintech-банку Nubank, а Джим Саймонс зробив ставку на акції-меми.
Знамениті інвестори внесли корективи у свої портфелі: Business Insider повідомив, у які акції сьогодні вважають за краще вкладатися Воррен Баффет, Джим Саймонс, Білл Екман, Девід Ейнхорн, Майкл Б’юррі та Чарлі Мангер, повідомляє Banker.ua.
Наприкінці минулого року Воррен Баффет (Berkshire Hathaway) купив 2% акцій Activision Blizzard (американський відеоігровий холдинг). Плюс знаменитий інвестор вклав $1 млрд у папери fintech-банку Nubank (один із найбільших у Латинській Америці, інвесторами якого також є Goldman Sachs, DST Global та Sequoia Capital).
Чарлі Мангер, який є діловим партнером Баффета, вклав у IV кварталі $87 млн, частина яких є позиковими коштами, у невідомі акції.
Джим Саймонс (RenTech) у III кварталі 2021-го зробив ставку на акції-меми AMC і GameStop. Фонд Саймонса наростив частку AMC до 4,7 млн акцій, збільшивши вкладення в папери американського кабельного телеканалу на 87%. Крім того, у липні-вересні RenTech реінвестував близько $400 000 у 2 600 акцій GameStop.
Знаменитий фінансист і інвестор Майкл Б’юррі, який виражає негативне ставлення до американських акцій і пророкував швидкий крах фондового ринку, зважився на скорочення свого портфеля в III кварталі з 24 до 6 позицій. У жовтні-грудні 2021-го його фонд Scion Asset Management поміняв місцями позиції, що залишилися, збільшивши частки в General Dynamics, Fidelity National Information Services, Aea Bridges Impact і Bristol-Myers Squibb.
Білл Екман (Pershing Square), у свою чергу, поставив на Netflix, викупивши протягом чотирьох днів 3,1 млн паперів компанії, тоді як Девід Ейнхорн (Greenlight Capital) у IV кварталі повідомив про «ведмежу» ставку проти Tesla, зазначивши в листі клієнтам, що акції компанії торгуються за «дурною» ціною і назвавши володіння паперами виробника електрокарів «примхою».
Читайте також: Жонглери емоціями: як банки використовують соцмережі та що креативного зробили минулого року
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що інвестори виводять кошти з ризикових активів, роблячи ставки на облігації та золото.
Коментарі (0)