Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Як пережили карантин найбільші банки України: ОПИТУВАННЯ
Чи багато хто зі співробітників банків перейшов на віддалену роботу цієї весни?
Більшість найбільших банків України під час карантину не скорочували персонал і не відправляли працівників у неоплачувані відпустки, передає Banker.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.
Так, Ощадбанку, Укрексімбанку, ПриватБанку і Укргазбанку вдалося зберегти штат співробітників на докарантинному рівні. При цьому на віддалену роботу в цей період перейшли близько 40% співробітників Укргазбанку, 70% персоналу Укрексімбанку та близько 80% працівників ПриватБанку.
ПУМБ також повністю зберіг штат і забезпечив виплату зарплати всім співробітникам: і тим, хто працює дистанційно, і тим, хто задіяний в роботі у відділеннях.
Райффайзен банк Аваль під час карантину вдався до незначного скорочення персоналу, не пов’язаного з введенням обмежень, і найняв на роботу нових співробітників. Понад 70% центрального офісу фінустанови при цьому працювало дистанційно.
Штат Ukrsibbank BNP Paribas Group за період карантину майже не змінився, повідомляють у банку. Частка співробітників, що працюють віддалено, за два місяці збільшилась до 22%.
ОТП Банк за час карантину не скорочував персонал і не планує: співробітники фінустанови працюють і в штатному режимі, і дистанційно. Деякі знаходяться в оплачуваних відпустках.
Кредобанк, «Кредит Дніпро» і банк «Південний» також зберегли чисельність штату і не відправляли працівників у неоплачувані відпустки.
У Акордбанку зазначають, що не скорочували персонал під час карантину і не вносили значних змін в оплату праці, при цьому перевели 65% головного офісу на дистанційну роботу в досить стислі терміни.
Прес-служба Креді Агріколь Банку і зовсім повідомляє про те, що співробітники фінустанови потроху повертаються в офіс «через втому від ізоляції».
Читайте також: Горить бізнес через карантин. Що тепер робити?
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що директор департаменту управління персоналом та організаційними змінами ПРАВЕКС БАНКу Юлія Дубенчук поділилася таємницями виживання в умовах карантину. За її словами, взаємодія в команді ПРАВЕКС БАНКу будується на 4 основних цінностях: відкритості, результативності, інноваційності та розвитку.
Коментарі (0)