Золотий кешбек: в monobank розповіли, як потішили і клієнтів, і податківців

Сучасні бізнеси повинні пишатися користю, яку вони приносять суспільству, своїй соціальною роллю і відповідальністю, зазначає Олег Гороховський.

За словами співзасновника monobank, сума податкових відрахувань, яку клієнти мобільного банку заплатили з отриманих кешбеків, склала 165 млн гривень, передає Banker.ua.

Олег Горохівський написав в своєму telegram-каналі, що такий солідний результат – це те, «чим повинні пишатися бізнеси».

Співзасновник monobank зазначає, що нові часи диктують «нові цінності і пріоритети».

За словами Олега Горохівського, сучасні бізнеси повинні пишатися користю, яку вони приносять суспільству, своїй соціальною роллю і відповідальністю.

«Створеними робочими місцями, сплаченими податками, допомогою, яку надають людям і державі», – пише співзасновник monobank.

Читайте також: Інтелігентний та консервативний: Єжи Яцек Шугаєв (в.о. голови правління “Кредобанку”) про хобі, банківські звички та рок-музику

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що десяткам тисяч клієнтів monobank в розпал кризи збільшили кредитні ліміти. За словами співзасновника віртуального банку Олега Горохівського, загальна сума пропозиції склала 1,5 мільярда гривень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)