Класифікація ноутбуків та їхні переваги

Техніка у вигляді ноутбуків не є розкішшю, адже в сучасних умовах це гостра необхідність та можливість завжди бути на зв’язку, виконуючи велику кількість офісних та домашніх завдань. При плануванні покупки даного пристрою необхідно оцінити велику кількість параметрів та характеристик, вивчити категорії техніки та зробити правильний вибір.

Девайси відрізняються малою вагою та габаритами, мобільністю, мінімальною кількістю проводів, а також є вбудовані модулі бездротового зв’язку. Вибираючи ноутбук, людина стає мобільною за рахунок моментальної реакції на якісь події. Наприклад, серфінг в інтернеті, зміна будь-яких документів, активація різних програм та багато іншого.

Різновиди пристроїв

Виробники намагаються випускати моделі ноутбуків під конкретні умови та завдання. Завдяки такому підходу можна класифікувати пристрої на кілька категорій:

1. Геймерські. Одні з найдорожчих варіантів із процесором як мінімум на 8 ядер, ОЗУ від 32 ГБ та потужною відеокартою останніх поколінь. Крім звичайної експлуатації, ноутбуки даної серії дозволять запускати останні новинки ігрового світу у високій якості;

2. Ультратонкі. Зручні моделі з діагоналлю 11-13 дюймів призначені для щоденного використання та носіння в сумці. Відмінний варіант для туристів та тих, хто часто вирушає у відрядження;

3. Тонкі. Універсальні та компактні ноутбуки, оптимальні за вагою, габаритами та технічними характеристиками;

4. Трансформери. Відрізняються незвичайним виконанням, адже передбачено поворотний екран, при цьому ноутбук є універсальним помічником під будь-які завдання.

Окремо виділяють девайси для бізнесу, школярів, студентів, фанів ігор, універсальні моделі, для складних умов тощо.

Характеристики ноутбуків

Для комфортної роботи бажано вибирати екран Full HD з роздільною здатністю не менше 1920*1080 пікселів. Матриця IPS або TN+Film, але найкраще перший варіант, особливо для ігор і для можливості дивитися на екран з різних кутів. Об’єму оперативної пам’яті достатньо 8 ГБ для середніх і простих завдань, але в моделях для ігор потрібно як мінімум 16-32 Гб.

Серед відомих виробників можна виділити Apple, Dell, HP, Asus, Lenovo, Acer та інші. Перш ніж зробити замовлення, рекомендується проаналізувати технічні характеристики та уточнити інформацію у менеджерів інтернет-магазину «Фокстрот». Вони запропонують свою вибірку під запити та вимоги кожного покупця.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)