Повна компенсація процентної ставки за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» в Агропросперіс Банку для підприємств Київщини

Відтепер підприємства Київської області зможуть отримати додаткову компенсацію процентів за кредитами в Агропросперіс Банку в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Відповідну спільну програму 18 травня підписали Агропросперіс Банк, Київська обласна військова адміністрація та Фонд розвитку підприємництва.

У рамках даної ініціативи Київська ОВА додатково відшкодовуватиме уповноваженим банкам проценти за кредитом, які мав би платити бізнес, шляхом зниження розміру компенсаційної відсоткової ставки до 0% річних. Така кредитна підтримка з боку регіональної влади сприятиме покращенню ділової активності, розвитку бізнесу та подальшому відновленню економіки області.

За словами голови правління Сергія Щепанського, Агропросперіс Банк в умовах війни намагається спростити фінансування та знизити боргове навантаження якомога більшому числу своїх клієнтів. «Агропросперіс Банк спеціалізується на кредитуванні саме малого та середнього бізнесу, і ми раді запропонувати нашим позичальникам ще одну можливість отримати доступне кредитування. Переконані, що дана програма допоможе створити нові робочі місця та підвищити стійкість місцевого бізнесу, а отже, сприятиме відновленню та розвитку регіону. Компанії, які отримали в Агропросперіс Банку пільгове кредитування за програмою 5-7-9%, у воєнний 2022 рік приросли майже на 11% за кількістю робочих місць», – поділився Сергій Щепанський.

Докладніше про нову програму та пільгове фінансування в Агропросперіс Банку читайте на сайті банку в розділі Доступні кредити 5-7-9%.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)