КРАІЛ обмежила доступ до гральних закладів 2 тисячам особам

З початку 2023 року КРАІЛ розглянуто 1847 заяв про обмеження та самообмеження.

За 10 місяців поточного року Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей разом з організаторами азартних ігор внесли відомості до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, щодо 2244 осіб, передає Banker.ua з посиланням на повідомлення КРАІЛ.

Головний Telegram-канал банкірів

Відомості щодо 1638 осіб внесено до Реєстру за заявами, що надійшли до КРАІЛ, щодо 606 осіб – за заявами, що надійшли до організаторів азартних ігор.

Також зазначається, що з початку року КРАІЛ розглянуто 1847 заяв про обмеження та самообмеження, з яких подано в електронному вигляді – 96%. Крім того, щодо 209 заяв Комісією відмовлено у внесенні відомостей до Реєстру, здебільшого через відсутність електронного підпису чи даних документа, що посвідчує особу.

У повідомленні нагадали, що обмеження участі особи в азартних іграх шляхом внесення до Реєстру здійснюється:

  • самостійно за заявою особи шляхом особистого подання організатору азартних ігор або КРАІЛ письмової заяви (заяви про самообмеження) з одночасним пред’явленням документа, що посвідчує особу, на строк від шести місяців до трьох років;
  • КРАІЛ за обґрунтованою заявою членів сім’ї першого ступеня споріднення або законних представників (заяви про обмеження) на строк до шести місяців у встановленому порядку;
  • за рішенням суду.

Читайте також: Якісний сервіс на кожному етапі: які цілі ставить перед собою ОКСІ БАНК.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що гральний бізнес заплатив 7,35 млрд грн податків цьогоріч.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)