Банку «Кредит Дніпро» підтвердили кредитний рейтинг uaAA з «позитивним» прогнозом

Зміна прогнозу рейтингу на «позитивний» обумовлена, в тому числі, позитивною динамікою розвитку кредитування – як роздрібного, так і корпоративного, зазначають в банку «Кредит Дніпро».

Фахівці агентства IBI-Rating підтвердили кредитний рейтинг банку «Кредит Дніпро» на рівні uaAA і змінили прогноз рейтингу з «в розвитку» на «позитивний», передає Banker.ua з посиланням на дані прес-служби фінустанови.

Прогноз кредитного рейтингу банку «Кредит Дніпро» було поліпшено завдяки зростанню показників ефективності діяльності, ліквідності та капіталізації фінустанови, зазначає прес-служба, посилаючись на реліз IBI-Rating.

Також зміну прогнозу рейтингу на «позитивний» обумовлено позитивною динамікою розвитку кредитування – як роздрібного, так і корпоративного.

Плюс, додають в банку, оцінка IBI-Rating обумовлена ​​прийнятною диверсифікацією ресурсної бази і поступовим зниженням рівня неробочих активів банку «Кредит Дніпро», а також активізацією діяльності фінустанови на фінансових ринках і зниженням концентрації кредитного портфеля за основними позичальниками.

Серед факторів, що посприяли перегляду прогнозу рейтингу, згадується і наявність фінансової підтримки з боку акціонера банку.

За словами голови правління банку «Кредит Дніпро» Сергія Панова, показники ефективності діяльності фінустанови є наслідком його стійкого й активного розвитку.

Варто зазначити, що прибуток фінустанови за підсумками I кварталу склав 196 млн гривень: банку вдалося збільшити чистий процентний дохід до 158 млн гривень (на 1 квітня 2021 року). У той же час, вже через місяць показник прибутку банку склав 389 млн гривень (на 1 травня), а чистий процентний дохід досяг 216 млн грн.

Читайте також: Скільки заробляють співробітники українських банків: огляд Banker.ua

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами заступника голови правління з корпоративного бізнесу банку «Кредит Дніпро» Тетяни Поплавської, найближчим часом розвитку кредитування під заставу землі (або на її придбання) буде перешкоджати відсутність ринкового ціноутворення в даному сегменті.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)