25 країн світу отримали «кредитні канікули» від МВФ. ПЕРЕЛІК

Міжнародний валютний фонд «заморозив» борги 25 країн терміном на 6 місяців.

Двадцять п’ять країн, що розвиваються, тимчасово звільнені від обслуговування боргів перед МВФ. Таким чином, вважає Фонд, протягом півроку ці держави зможуть користуватися власними коштами в боротьбі з пандемією COVID-19, передає Banker.ua.

Так, згідно з новою ініціативою МВФ, 25 країн, що розвиваються, які мають боргові зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом, отримали «перепочинок» терміном на півроку: Фонд частково полегшив їхній борговий тягар у зв’язку з пандемією коронавірусу.

За словами директора-розпорядника організації Крісталіни Георгієвої, погашення заборгованостей протягом півроку буде здійснюватися за допомогою засобів зі спеціального трастового фонду МВФ.

За задумом Фонду, таким чином бідні країни та держави, що розвиваються, зможуть користуватися під час пандемії COVID-19 власними коштами.

Які ж країни МВФ відправив на «кредитні канікули»?

Йдеться про такі держави, як Афганістан, Бенін, Буркіна-Фасо, Гаїті, Гамбія, Гвінея, Гвінея-Бісау, Ємен, Коморські Острови, Демократична Республіка Конго, Ліберія, Мадагаскар, Малаві, Малі, Мозамбік, Непал і Нігер. У списку також Руанда, Сан-Томе і Прінсіпі, Соломонові Острови, Сьєрра-Леоне, Таджикистан, Того, Центрально-Африканська Республіка та Чад.

Читайте також: «Банківська система ліквідна та готова до кризи». Руслан Співак (Райффайзен Банк Аваль) про виклики в роботі банків у нових реаліях

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Міжнародний валютний фонд готується до сильних економічних потрясінь, які можна порівняти хіба що з масштабами Великої депресії. На думку директора-розпорядника МВФ Крісталіни Георгієвої, епідемія коронавірусу поставила світову економіку на межу масштабної кризи, яких не спостерігалося вже близько ста років.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)