Кредобанк надаватиме позики експортерам у партнерстві з Експортно-кредитним агентством

Напередодні 2023 року Кредобанк підписав угоду з Експортно-кредитним агентством (ЕКА) про співпрацю в рамках програми портфельного страхування кредитів виданих на виконання експортних контрактів зі спрощеними вимогами до застави.

Угода з ЕКА дасть банку змогу розширити можливості в підтримці клієнтів, які вже експортують товари та послуги

За умовами програми ЕКА страхуватиме ризики банку за виданими кредитами на виконання зовнішньоекономічних контрактів. Максимальна сума такої позики може становити 20 мільйонів гривень.  Поєднання цієї програми з «Доступними кредитами 5-7-9%» дозволить клієнтам банку кредитуватися за пільговими відсотковими ставками.

«Кредобанк всебічно підтримує українську економіку і постійно працює над залученням партнерів для інвестицій та фінансової допомоги українським підприємцям. Наше партнерство з Експортно-кредитним агентством є важливим кроком, щоб кредитувати українських експортерів та допомогти бізнесу  вистояти у воєнний час.», – говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

«Ми розуміємо, що українським експортерам під час війни критично не вистачає фінансових ресурсів, і що вони вкрай потребують саме кредитної підтримки. Тож ми плідно співпрацюємо з українськими банками, аби зробити кредити для вітчизняних експортерів ще доступнішими. Я радий вітати Кредобанк серед банків-партнерів ЕКА. Це перший банк з 100% іноземним капіталом, який долучився до нашої програми», – зазначив в.о. Голови правління Експортно-кредитного агентства Руслан ГАШЕВ.

Портфельне страхування  виданих кредитів на виконання експортних угод  зі спрощеними вимогами до застави – це механізм підтримки експортерів під час війни, який був оперативно напрацьований та запущений Міністерством економіки України та ЕКА у партнерстві з українськими банками в червні 2022 року з метою широкої підтримки, відновлення та збільшення присутності українських виробників та постачальників робіт і послуг на світових ринках.

Уряд також дозволив банкам надавати такі кредити за пільговими ставками програми “Доступні кредити 5-7-9%”. Фактичне кредитування здійснюватиметься банками-партнерами ЕКА.

За умовами Програми можна отримати до 20 млн грн кредиту строком до 1 року, кредитне фінансування має бути спрямоване виключно на виконання експортного контракту.

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)