Криптовалютний індекс страху досяг рівня 2020-го: чи утримається Bitcoin вище за $20 000

Bitcoin

Позначка $20 000 є критично важливим для ВТС рівнем, зазначають Arcane Research.

Криптовалютний індекс страху та жадібності впав до позначки «8»: подібна картина спостерігалася у березні 2020 року, коли курс ВТС досяг «дна» на рівні $3800, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали ForkLog.

Як зазначають аналітики Arcane Research, індекс знаходиться «в зоні страху» вже рекордні 56 днів: учасники ринку «втомилися» і багато хто капітулює.

«Історично купівля була вигідною стратегією у періоди страху. Проте нелегко впіймати ніж, що падає», – зазначають у компанії.

У контексті теханалізу, зауважують в Arcane Research, позначка $20 000 – пік попереднього цінового ралі – є критично важливим для Bitcoin рівнем.

«Протягом усієї своєї історії ВТС ніколи не торгувався нижче піків циклу», – заявляють дослідники, додаючи, що у разі падіння вартості першої криптовалюти нижче за цей рівень може відбутися капітуляція безлічі ходлерів та делевериджу.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що, на думку СЕО Galaxy Digital Майка Новограца, Bitcoin утримається вище за позначку $20 000, тоді як Ethereum не впаде нижче за рівень $1000 за монету.

«Зараз ви набагато ближчі до дна криптовалютного ринку, ніж, скажімо, акції. Вони будуть падати ще на 15-20%», – прогнозує експерт, нагадуючи, що «барометр економіки США» – індекс S&P 500 – з січня просів на 22%, тоді як ВТС та ЄТН впали від історичних максимумів на 67,6% та 74,9% відповідно.

Вранці 15 червня Bitcoin торгується на рівні $21 144 за монету, вартість Ethereum становить трохи вище за $1 129. Індекс S&P 500 за підсумками вчорашніх торгів опустився на 0,38%.

Bitcoin

Читайте також: Цифрова карта та платіжні гаманці: чому українцям можна не перейматися через відсутність кешу

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що ключовим фактором, який спровокував розпродаж на ринку криптовалют, стала публікація статистики про зліт інфляції в США до 8,6%.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)