Криптовалютний ринок ось-ось вийде зі стану «зими»: прогноз JPMorgan

криптовалюты

Обсяг венчурних інвестицій у криптосферу у травні-червні становив близько $8 млрд.

Найближчим часом «криптозима» завершиться і ситуація на ринку цифрових активів зміниться, прогнозують аналітики JPMorgan. Про це повідомляє Banker.ua із посиланням на матеріали Coinspot.

За словами стратега JPMorgan Ніколаоса Панігірцоглу, внаслідок недавнього зниження вартості Bitcoin частка позикових коштів у криптовалютній сфері помітно впала. Якщо ця тенденція найближчими місяцями збережеться, прогнозує експерт, то левова частка гравців з маржинальними позиціями просто вийде з ринку.

Крім того, додає Панігірцоглу, сьогодні з гри виходять роздрібні інвестори, які спочатку заходили на ринок зі спекулятивним настроєм. У JPMorgan пояснюють, що цю категорію гравців, крім продажів у травні-червні, налякала криза індустрії, що вибухнула через крах екосистеми Terra, а також на тлі проблем з ліквідністю криптовалютних компаній і хедж-фондів.

«Зараз ми спостерігаємо процес дозрівання галузі, і одним із позитивних факторів стала допомога проблемним платформам та стартапам з боку великих компаній та бірж. Венчурні інвестиції у криптосферу зростають. У травні та червні обсяг таких капіталовкладень становив близько $8 млрд», – наголошується в повідомленні JPMorgan.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто також зазначити, що, за даними команди IntoTheBlock, під час падіння Bitcoin нижче за $20 000 було зафіксовано сплеск активності роздрібних інвесторів, які й стали найагресивнішим покупцем активу під час недавнього розпродажу.

Обсяг цифрової валюти, що утримується роздрібними інвесторами сьогодні, підскочив до січневого максимуму. BTC-резерви цієї категорії трейдерів за останній місяць зросли ще на 28,81% і досягли 2,13 млн монет.

Bitcoin

Читайте також: Безкоштовний бізнес-рахунок у ЄС: чим корисний українцям новий сервіс від ELPASO

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що аналітики Deutsche Bank допускають зростання вартості першої криптовалюти до кінця року до позначки $28 000.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)