Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
В яку валюту краще перевести свої заощадження: думка експерта
Чому далеко не всі можуть заробити на спекуляціях валютою.
У воєнний час європейську валюту використовують для заощаджень та міграційних цілей, а американську – для накопичень та страхування від інфляційного тиску. Про це у коментарі Сегодня заявив аналітик компанії Esperio Олександр Болтян, повідомляє Banker.ua.
За словами експерта, щоб зрозуміти, в яку валюту краще перевести свої заощадження, потрібно перш за все визначитися з цілями конвертації та навчитися розбиратися, чому змінюється вартість долара, а чому – євро.
«Під час війни, як і в будь-який інший період, потрібно орієнтуватися не на внутрішню ситуацію в Україні, а на зовнішню», – наголошує Олександр Болтян.
Так, пояснює аналітик, якщо на тлі підвищення облікової ставки в США очікується зміцнення долара, то на вартості євро це позначиться негативно. Плюс через інфляцію та міграційну ситуацію Європі загрожує економічна криза.
«Це для нас причина чекати на падіння вартості євро у світі. Отже, краще купувати долари США і пізніше, коли в Європі буде період відновлення та зростання валюти – купувати євро», – зазначають в Esperio.
За словами експерта, у воєнний час європейську валюту використовують для заощаджень та міграційних цілей, а американську – для накопичень та страхування від інфляційного тиску.
Заробити ж на спекуляціях валютою – незалежно від того, війна чи ні, – вийде лише у тих, хто поринув у ситуацію та вивчив специфіку цієї діяльності.
Так, пояснює Олександр Болтян, щоб заробити на валютах, потрібно розуміти різницю між курсом продажу та купівлі доларів, а також причини падіння, зростання та коливання курсу протягом тижня.
Крім того, необхідно знати, який час є найкращим для спекуляцій, проаналізувати можливість купівлі/продажу у різних пунктах обміну тощо.
«У тих, хто займається валютними конвертаціями багато років, є всі шанси своєчасно конвертувати валюту, а не в той момент, коли гривня вже почала падіння», – констатував аналітик.
Читайте також: Цифрова карта та платіжні гаманці: чому українцям можна не перейматися через відсутність кешу
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами виконавчого директора НАБУ Олени Коробкової, у найближчі 10 днів валютний курс в Україні стабілізується на рівні 34-36 грн/$.
Коментарі (0)