Литва спрямує штрафи за недотримання санкцій на відновлення України

деньги_доллар_монеты

Ці кошти будуть використовуватися виключно для підтримки, пов’язаної з відновленням і реабілітацією України.

У Литві штрафи за недотримання міжнародних і національних санкцій будуть перераховуватися до Фонду співробітництва з метою розвитку для відновлення України, передає Banker.ua з посиланням на повідомлення LRT.

Головний Telegram-канал банкірів

Це передбачає, ухвалена Сеймом цього тижня, поправка до закону “Про співпрацю з метою розвитку та гуманітарну допомогу”.

“Мета полягає в тому, щоб Литва зробила єдиний внесок у відновлення України і продемонструвала свою тверду прихильність підтримці України перед обличчям російської агресії”, – сказала заступниця міністра закордонних справ Йовіта Нелюпшене.

За її словами, Литва вживатиме заходів щодо сприяння відновленню України самостійно, не чекаючи рішень Європейського Союзу або на міжнародному рівні.

У поправці також уточнюється, що ці кошти будуть використовуватися виключно для підтримки, пов’язаної з відновленням і реабілітацією України після російської агресії. Ця поправка діятиме протягом десяти років, до січня 2034 року.

Згідно з Кодексом адміністративних правопорушень, порушення міжнародних санкцій або обмежувальних заходів, запроваджених литовським законодавством, карається штрафом у розмірі від 200 до 6 тис. євро.

Читайте також: Сегмент іпотечного кредитування у цифрах: результати 1 півріччя 2023 року.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що ЄС виділив гранти на розвиток МСБ в Україні.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)