ЄС виділив гранти на розвиток МСБ в Україні

ЕС

Ключовими напрямками в підтримці українського приватного сектору з боку ЄС є цифровізація і забезпечення так званого «зеленого бізнесу».

Європейський Союз із початку повномасштабної війни виділив понад тисячу грантів на розвиток малого і середнього бізнесу в Україні. Про це розповів координатор сектору економічної співпраці та співробітництва з міжнародними фінансовими установами представництва Європейського Союзу в Україні Станіслав Тошков, передає Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

«Щодо допомоги Європейського Союзу Україні, то мова йде про понад 1000 грантів від початку повномасштабної війни. Ми активно співпрацюємо з нашими міжнародними партнерами, зокрема з GIZ. Для нас надзвичайно важливо підтримувати жіноче підприємництво в Україні. У межах нашого співробітництва через GIZ 350 грантів надано саме жінкам», – зазначив Тошков.

За його словами, ключовими напрямками в підтримці українського приватного сектору з боку ЄС є цифровізація і забезпечення так званого «зеленого бізнесу».

Тошков додав, що на Житомирщині ЄС надає підтримку сільськогосподарським підприємствам, харчовій промисловості та підприємствам, що виробляють вікна.

Читайте також: Сегмент іпотечного кредитування у цифрах: результати 1 півріччя 2023 року.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Польща розширить програму підтримки українського бізнесу.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)