Маск «законсервував» угоду з Twitter на $44 млрд: названо причину

Илон Маск

Що станеться, якщо Ілон Маск відмовиться від угоди.

Ілон Маск призупинив операцію з купівлі Twitter вартістю $44 млрд. Це рішення було продиктовано тим, що американський підприємець очікує на надання точних даних про кількість фальшивих аккаунтів у соцмережі, повідомляє Banker.ua, посилаючись на матеріали Reuters.

13 травня Ілон Маск написав у своєму Twitter про те, що «законсервував» гучну угоду вартістю $44 млрд: за його словами, «угода з Twitter тимчасово призупинена в очікуванні подробиць, що підтверджують розрахунки про те, що спам/фальшиві акаунти справді становлять менше 5% користувачів».

Так, 2 травня агентство Reuters опублікувало статтю, згідно з якою, за оцінками Twitter, помилкові або спам-акаунти представляли менше 5% його щоденних активованих користувачів, що монетизуються, протягом I кварталу 2022 року, коли було зареєстровано 229 млн користувачів, яким було показано рекламу.

Аналітик Hargreaves Lansdown Сюзанна Стрітер вважає, що цей крок може бути «частиною стратегії зниження ціни».

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що Ілон Маск ставиться до політики модерації Twitter досить критично. Раніше він заявив, що хоче, щоб алгоритм Twitter віддавав пріоритет загальнодоступним твітам.

Крім того, підприємець допустив після завершення угоди скасування бана у Twitter колишнього президента США Дональда Трампа.

Якщо Ілон Маск відмовиться від угоди, йому доведеться заплатити комісію за розірвання угоди в розмірі $1 млрд, зазначається в публікації.

доллар

Читайте також: Тетяна Путінцева, CEO ComInBank: «Наше спільне завдання — перемога!»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що перші повідомлення про придбання Twitter Ілоном Маском опублікувало агентство Вloomberg.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)