Мінфін України 3 березня позапланово запропонує ОВДП в євро

Міністерство фінансів України на первинних аукціонах, призначених на 3 березня, позапланово здійснить розміщення облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП) в євро з погашенням через дев’ять місяців. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на інформацію на сайті відомства.

Як зазначено в оголошенні на сайті відомства в п’ятницю, ці папери, як і три випуски гривневих облігацій з погашенням через шість місяців, півтора і три роки, пропонують без обмеження обсягу.

Нагадаємо, минулого тижня покупці на аукціонах з розміщення ОВДП почали підвищувати бажані ставки прибутковості, проте Мінфін знову відхилив усі пропозиції про заявки за ставками вище 10% річних і зміг залучити навіть трохи більше, ніж тижнем раніше – 1,6 млрд грн.

Раніше, 11 лютого, Мінфін позапланово провів аукціон із продажу 14-міс. доларових ОВДП, на якому залучив $200 млн під 3,4% завдяки надлишку валютної ліквідності в українських банків.

Останнього разу облігації в євро пропонували на аукціонах у середині грудня минулого року. Тоді Мінфіну вдалося розмістити 6-міс. папери на EUR198 млн під середньозважену ставку 2,22% річних, а ставка відсікання становила 2,3% річних.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)