Можна назбирати і на iPhone, і на допомогу котикам: monobank запускає новий сервіс «Банка»

Олег Гороховський порівнює новий сервіс-скарбничку від monobank з «сексуальної кішечкою, яку не хочеться «розбивати».

monobank ось-ось запустить новий сервіс накопичення під назвою «Банка», передає Banker.ua з посиланням на заяву Олега Гороховського.

За словами співзасновника monobank, «Банка» дозволить «неспішно або агресивно» відкладати як невеликі, так і великі суми на будь-які придумані клієнтом мети.

Олег Гороховський уточнює, що цілі можна вказувати і додавати їхній образ.

При цьому правил накопичення – безліч: серед них округлення залишків і витрат, регулярні платежі та відсоток від витрат.

За словами Гороховського, перша збірка «Банки» була схожа на «Скарбничку» Привату, нинішня ж схожа на «милу, сексуальну кішечку», яку хочеться наповнити під зав’язку грошима.

Олег Гороховський зазначає, що новий сервіс «Банка» дозволить клієнтам накопичувати з будь-яких карт – як гривневих, так і валютних. При цьому можна накопичувати самому, а можна запросити друзів, які також можуть бачити вміст «Банки» у себе в виписці.

Банки, за словами співзасновника monobank, можуть бути в різних валютах. Поповнюватися вони можуть за посиланням, яке клієнт відправляє другові.

Таким чином, пояснює Гороховський, зручно збирати кошти на будь-які потреби – від ремонту класу і покупки iPhone до допомоги бездомним котам і спільного відпочинку.

Для власників Android, уточнюють в monobank, сервіс вже доступний в бета-версії.

Читайте також: Оксана Тюпа: «На зміну стратегії споживання приходить стратегія дбайливого користування»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що десяткам тисяч клієнтів monobank в розпал кризи збільшили кредитні ліміти. За словами співзасновника віртуального банку Олега Горохівського, загальна сума пропозиції склала 1,5 мільярда гривень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)