Подача онлайн заявки на кредит в Україні

Можливі причини відмови при відправці онлайн заявки

Онлайн заявка на отримання позики в банку являє собою послугу, яка допомагає отримати попереднє рішення від установ. Заявка заповнюється безкоштовно, послуга ні до чого не зобов’язує сторони. Тому якщо жодні умови банку вам не підходять, то завжди можна відмовитися від розгляду заявки.

Буває і так, що установа вам відмовила, але немає сенсу в тому, щоб повторно відправляти заявки в ті банки, в яких ви отримали відмову. Це пояснюється тим, що установа розглядає ту заявку, яку відправили найпершою, інші відхиляються. Але є можливість знову подати заявку. Однак робити це дозволено тільки через 45 днів. Час може варіюватися в залежності від умов конкретного банку. У деяких він становить від місяця до півроку. Вирішивши повторно відправити заявку через кілька днів, вона не буде розглянута банком. Крім того, такий жест вам тільки подовжить можливість подачі заявки ще на 45 днів.

Розглянемо найбільш популярні помилки, які допускаються під час подачі заявки. Вони і призводять до відмови:

  1. Невірно вказано номер телефону. Важливо стежити за коректністю заповнення графи з зазначенням контактних даних. Тільки так ви зможете розраховувати на отримання гарантій того, що незабаром подзвонить відповідальний фахівець і запропонує кращі умови для оформлення позики. Деякі банки проводять ідентифікацію заявки за номером телефону, а також по ІПН. Тому якщо телефонний номер неправильно введений, а ІПН коректний, то відправити дані з правильною інформацією можна буде лише через 45 днів. Кожен банк встановлює свої терміни. Всі дані, надіслані раніше визначеного терміну, будуть розцінюватися дублюючими, а тому не будуть взяті до уваги. Зачасту відповідальні фахівці зв’язуються з клієнтами протягом 24 годин після того, як була відправлена ​​заявка і тільки в робочий час. Чекайте дзвінка, тому як він може надійти протягом доби. Цей момент залежить від завантаженості фахівців. Для очікування відповіді необхідно перебувати біля телефону, в тому місці, де добрий зв’язок. Це пояснюється тим, що якщо ваша пропозиція зацікавила банк, то фахівець дзвонить не більше двох разів.
  2. Невірно вказано ІПН (ідентифікаційний податковий номер). Він повинен містити не менше 10 цифр. ІПН є одним з основних класифікаторів попередньої перевірки. Якщо Ви неправильно ввели ІПН, а решта дані коректні, то у Вас є ще одна можливість відправити заявку. Але при правильно введеному ІПН – можливості змінити інші поля заявки немає.
    У більшості банків перевірка по ІПН здійснюється автоматично – як за своїми клієнтськими базами, так і через БКІ (бюро кредитних історій). Попередню відповідь по таким заявками Ви можете отримати практично відразу.
  3. Тип зайнятості. Обираючи варіанти «декретну відпустку», «тимчасово не працюю» Ви звужуєте можливість отримання кредиту в конкретному банку, так як банки практично не видають кредити зазначеним категоріям громадян. Пункт «працюю неофіційно» в більшості банків теж є відмовним. Але в окремих випадках у небагатьох банків є кредитні картки, які можливо отримати з неофіційним працевлаштуванням.

СПД – можуть розраховувати на отримання кредиту тільки в разі ведення бізнесу мінімум від 6 місяців (у деяких фін. Установ від 1 року). На підтвердження роботи Вашого бізнесу, банки можуть зажадати такі документи: свідоцтво про держ. реєстрацію СПД, свідоцтво про платника податків, довідка 4-ОПП, декларація бажано за остан. звітний період, договір оренди приміщення або права власності, договори з постачальниками, обороток за рахунком – якщо працюєте по безготівці.

У працівників, які працюють на СПД, також можуть зажадати підтверджуючі документи, наприклад, довідку з місця роботи, довідку про доходи.

Пенсіонери можуть отримати кредит, головне – щоб на момент закінчення терміну договору йому було не більше 65 років. У деяких банках допускається вік до 69 років, але сума виданого кредиту складе не більше 20 000 грн.

Інвалідам 1 і 2 групи в отриманні кредиту буде відмовлено. Ці категорії є ризиковими, а банки не стануть брати на себе додаткові витрати. Оскільки в разі невиплати кредиту даними людьми за законодавством банк не може подати в суд на цю категорію інвалідів, так як вони вважаються непрацездатними.

Мета кредиту. Багато банків не дають кредити на лікування, розвиток нового, неіснуючого бізнесу, перекредитування (у деяких банків під перекредитування виділені окремі програми) так як вважають такі категорії позичальників високо – ризиковими. При цьому, як правило, кредити готівкою є беззаставними і не вимагають жорсткого контролю за цільовим використанням коштів, як у випадку з кредитами, де куповане майно виступає заставою. Більш звичними (менш ризикованими) цілями використання кредитних коштів у банків є – купівля техніки, меблів, ремонт, освіта. Під час відпусткових компаній банки проводять кредитні акції, коли можливо взяти кредит на відпочинок. Якщо жодна з цілей не підходить, то в онлайн заявці можна вибрати пункт «інше», але під час заповнення анкети в банку виберіть одну з менш ризикових цілей. При отриманні такого кредиту  банк не контролює витрату Ваших кредитних коштів, тому Ви можете витратити їх саме на те, що Вам потрібно.

Сума кредиту. Рекомендуємо переконатися в тому, що Ви зможете виплачувати запитувану суму кредиту, і щомісячний платіж буде Вам по кишені, в розрахунках Вам може допомогти наш кредитний калькулятор, де Ви зможете прорахувати свої данние. Також Ви можете скористатися тими значеннями, які є на сторінках кредитних пропозицій. Вам достатньо лише змінити суму, термін кредиту і підібрати підходящий варіант.

Щомісячний платіж не повинен перевищувати 30-50% від Вашого сукупного доходу (якщо є сім’я, то враховуються доходи і витрати сім’ї). Варто враховувати, що більшість банків розглядає доходи, які Ви можете підтвердити документально.

Якщо у Вас рівень доходу нижче прожиткового мінімуму, то ймовірність отримання кредиту дуже низька, але все одно рекомендуємо Вам звертатися безпосередньо в банк, оскільки є можливість отримання кредиту під заставу (нерухомості або авто), а також кредит із поручителем.

Розрахунок місячного платежу по кредиту

Банки розраховують можливий місячний платіж приблизно так:

Місячний платіж по кредиту

=

ваші доходи (заробітна плата, відсотки з вкладів, дохід з акцій і облігацій, тобто будь-які доходи, які Ви можете підтвердити документально)

«-»

обов’язкові витрати (продукти, одяг, комунальні, орендна плата, навчання, лікування, розваги, а також можливі платежі за іншими кредитами, також запас на можливі витрати …).

Виходить приблизна сума, яку Ви зможете виплачувати в місяць. Множимо її на термін кредитування в місяцях і забираємо відсотки від цієї суми. Звертаємо увагу, що дана сума є орієнтовною і не є константою, оскільки приклад наведений вище є загальним алгоритмом розрахунків і у більшості банків є додаткові коефіцієнти для підрахунків.

Радимо не запитувати великі суми, якщо у Вас практично не залишається вільних коштів крім погашення щомісячного платежу. Бо в разі непередбачених витрат у Вас може не вистачити грошей на його погашення, і банк може почати нараховувати Вам пені і штрафи.

Яким чином можна подати заявку на отримання кредиту онлайн?

Необхідність отримання коштів без відмови в Україні передбачає пошук кредитора, а також дотримання всіх умов, вимог, які відповідають уявленням фінансової установи. Однак відшукати підходящого кандидата набагато зручніше, якщо подати заявки на схвалення позики одразу в декілька банків, що відрізняються кращими програмними пропозиціями. Важливим моментом є те, що відправити дані може кожен бажаючий, а сама процедура не доставить складнощів, на її виконання буде потрібно мінімум часу. Для оформлення онлайн-заявки слід заповнити форму, де повинні міститися такі дані:

  • термін, на який ви берете кредит, а також сума;
  • паспортні дані;
  • документи, які підтверджують вашу платоспроможність;
  • мобільний телефон, а при бажанні і електронна пошта.

Після заповнення заявки, вона направляється в фінансові організації, де буде розглянута фахівцями в мінімальні терміни. Як правило, на це йде не більше години. Якщо ваша кандидатура підходить, то рішення про схвалення заявки приходить на телефон або електронну пошту. У листі вказуються вимоги, які висуває фінансова установа. У деяких випадках обдзвонює сам фахівець.

На сайті Banker.ua є велика кількість банків, а також МФО. Тому перед тим, як вибрати конкретну організацію, необхідно для початку порівняти умови, а вже потім відправити заявку на отримання онлайн кредиту.

Які переваги має заявка на отримання онлайн кредиту?

Сервіс онлайн кредитування допомагає спростити і прискорити оформлення споживчої позики. Заявка, яка подається на отримання коштів в режимі онлайн дає можливість:

  • вибрати програму, яка повністю відповідає вашим перевагам. Наприклад, без збору довідок, поручителів та ін .;
  • скорочення часу на вивчення кращих пропозицій;
  • є можливість оцінити реальні шанси на отримання коштів.

Рішення банків

Заявка обробляється сервісами різних установ. Але при цьому дані позичальника тримаються в таємниці, детально перевіряється їх справжність та надійність. Експрес оцінка дає можливість винести рішення про те, чи готовий банк надати запитувану суму.

Тепер позичальнику надається шанс вибрати з банків, які відгукнулися на заявку, той, який влаштовує за умовами найбільше. З паспортом та довідкою про доходи слід звернутися до головного офісу установи. Комфортний і зрозумілий інтерфейс функціоналу Банкер.Юа дає можливість відшукати найкращі пропозиції.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)