На соцвиплати з початку війни спрямували понад 250 мільярдів — Мінфін

гривна, доллар

Ці кошти було спрямовано, серед іншого на виплату допомог, зокрема сім’ям з дітьми, ‒ 32,2 млрд грн, із них у серпні – 5,4 млрд грн

За період з березня по серпень 2022 року з державного бюджету профінансовано соціальні виплати на 254,1 млрд грн, зокрема у серпні – 33,9 млрд грн, передає Banker.ua з посиланням на прес-службу Міністерства Фінансів.

Також для надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам було направлено 29,6 млрд грн, із них у серпні – 5,9 млрд грн;.

Головний Telegram-канал банкірів

Сума пільг і субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг за указаний період становили 16,7 млрд грн, із них у серпні ‒ 800 млн грн.

Крім того, Пенсійному фонду було направлено на виплату пенсій, доплат і підвищень до пенсій 144,7 млрд грн, із них у серпні ‒ 21,8 млрд грн.

На допомогу застрахованим особам у зв’язку із втратою ними частини заробітної плати (доходу) внаслідок проведення бойових дій в рамках Програми “єПідтримка” напрвили 30,9 млрд грн.

гривна

Читайте також: Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (12-16 вересня)

“Уряд продовжує забезпечувати виплату пенсій, доплат, надбавок і допомог. Адже кошти повинні надходити вчасно та у повному обсязі, а люди мають відчувати підтримку держави, особливо у період воєнного стану”, ‒ прокоментував заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Користувачі Приват24 зможуть простіше купляти ОВДП.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)