На ювілейний 50-й Всесвітній економічний форум від України зареєстровано 7 учасників

З 21 по 24 січня проходить ювілейний 50-й Всесвітній економічний форум (ВЕФ) в Давосі, де буде приставлена ​​і українська делегація. Про це повідомляє Banker.ua.

Що стосується української делегації, то 22 січня президент України Володимир Зеленський відвідає з робочим візитом Давос для участі в щорічному засіданні форуму. За даними його офісу там він виступить і проведе ряд зустрічей з лідерами іноземних держав, представниками бізнесу та міжнародних фінансових організацій.

У Давос приїде і прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Всього на сайті форуму відзначено, що від України ще зареєстровано 5 учасників: олігархи Вадим Новинський і Віктор Пінчук, гендиректор ДТЕК Максим Тимченко, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко та виконавчий директор Центру протидії корупції Дар’я Каленюк.

На полях форуму буде працювати традиційний Український дім, який організовують Фонд Віктора Пінчука, інвесткомпанія Horizon Capital, фонд Western NIS Enterprise Fund і Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA).

Зокрема, пройде закрите засідання Національної інвестради України, яке очолить Володимир Зеленський. У дискусіях візьмуть участь колишній політв’язень Олег Сенцов, засновник і мажоритарний акціонер МХП Юрій Косюк, голова Нафтогазу Андрій Коболєв, глава австрійського виробника спортивного обладнання HEAD Йоганн Еліаш і інші.

Також участь у форумі візьме 17 народних депутатів з фракції “Слуга народу”.

Поїхати на форум збирався і екс-президент Петро Порошенко. Однак за інформацією партії “Європейська Солідарність” він здав квитки через те, що був викликаний на допит Державним бюро розслідувань.

Всього в цьому році на форумі будуть присутні представники 117 країн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)