Нацбанк розпланував заходи щодо підвищення фінансової грамотності українців

Національний банк отримав повноваження на підвищення фінансової грамотності українців, адже 20 січня набуло чинності відповідне положення в законі “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг” від 20.09.2019 року. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на прес-службу Національного банку України.

У минулому році НБУ проводив заходи щодо фінансової грамотності. Це, зокрема, лекції та конкурси для студентів вищих навчальних закладів, а також для викладачів, уроки та фестивалі для школярів, тренінги для журналістів, конференції та зустрічі з учасниками ринку.

Заходи щодо фінансової грамотності проводилися не тільки в Києві, а й ще в дев’яти містах – Житомирі, Вінниці, Одесі, Чернівцях, Тернополі, Львові, Дніпрі, Харкові та Херсоні.

Цього року плани ще більш масштабні.

Дні фінансової грамотності в регіонах пройдуть в десяти містах. У деяких з них – безпосередньо на запрошення самих міст.

На початку весни Україна увосьме візьме участь у Всесвітньому тиждні грошей Global Money Week. Відбудеться безліч заходів для школярів і студентів, які дозволять їм розвивати навички для прийняття зважених фінансових рішень.

У квітні Національний банк разом з Київською школою економіки проведе наукову конференцію для студентів і молодих дослідників на тему регулювання банківського сектора і монетарної політики. Формат заходу – конкурс наукових робіт.

У травні пройде Ніч в Музеї грошей Національного банку. В рамках заходу заплановані інтерактивні лекції для молоді.
Восени планується вдруге провести NBU University Challenge. Це змагання студентських команд вищих навчальних закладів.

Також восени відбудуться заходи з фінансової грамотності до Всесвітнього дня заощаджень, до річниці грошової реформи, а також в рамках місяця фінансової грамотності.

Продовжиться робота над перетворенням Музею грошей Національного банку в сучасний Освітньо-інформаційний центр, який буде поєднувати Музей грошей, Центр освіти молоді і Центр компетенцій вчителів.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)