Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Затверджено Національну стратегію розвитку фінансової грамотності до 2030 року
Стратегія сприятиме підвищенню фінансової обізнаності населення України.
В Україні затверджено Національну стратегію розвитку фінансової грамотності до 2030 року, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу НБУ.
Ініціатор розроблення цього міжвідомчого стратегічного документа – Національний банк України. До міжвідомчої робочої групи з підготовки Стратегії фінграмотності приєднались також представники Міністерства освіти і науки України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку, Міністерства економіки України, Міністерства цифрової трансформації України та Державної установи “Офіс з розвитку підприємництва та експорту”.
Затвердженню Стратегії фінграмотності передували численні обговорення, зокрема під час засідань консультативної платформи, в яких загалом взяли участь понад 220 осіб зі 116 організацій, зокрема представники закладів освіти, органів місцевого самоврядування майже всіх областей України, громадських організацій, експерти фінансового ринку, представники банків, небанківських фінансових установ та їх об’єднань.
Втілення Стратегії фінграмотності забезпечить масштабування заходів з підвищення фінансової обізнаності та охоплення ними різноманітних цільових груп. Якщо в попередні роки у фокусі уваги були діти та молодь – українці з найнижчим рівнем фінансової грамотності, то під час реалізації нової міжвідомчої Стратегії фінграмотності додатковий акцент робитиметься на роботі з підприємцями й дорослим населенням, зокрема з ветеранами, внутрішньо переміщеними особами та людьми старшого віку.
Реалізація Стратегії фінграмотності здійснюватиметься за п’ятьма стратегічними цілями:
- Якісна базова фінансова освіта.
- Відповідальне фінансове життя.
- Фінансово обізнані підприємці.
- Просунута цифрова фінансова грамотність.
- Сприятлива екосистема для розвитку фінансової грамотності.
Читайте також: Річний екватор пройдено: що змінилось? Огляд гривневих та валютних депозитів у липні-2024
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Мінфін залучив 55 млрд грн від продажу ОВДП у червні.
Коментарі (0)