Нафта дешевшає на слабких виробничих даних з КНР: дані торгів

котировки

Brent та WTI завершили липень другим щомісячним зниженням поспіль уперше з 2020 року.

Нафта дешевшає на слабких виробничих даних з КНР: вранці у понеділок Brent торгується трохи вище за $103 за барель, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали РБК-Україна.

Вранці 1 серпня (станом на 9.40) за 1 барель нафти марки Brent дають $103,48, що на 0,48% менше, ніж на момент закриття попередньої сесії.

Вартість техаської WTI у понеділок опустилася на 0,99%: на момент написання новини цінник був на рівні $97,61.

Що ж до підсумків липня, то минулий місяць Brent і WTI завершили падінням на тлі побоювань з приводу рецесії і ризику падіння попиту на пальне. Липневе зниження стало другим щомісячним падінням поспіль уперше з 2020 року.

«Чорне золото» дешевшає на слабких виробничих даних із КНР: короткочасне відновлення активності заводів у Китаї, яке спостерігалося у червні, було перекреслено новими обмеженнями, які були введені через нові спалахи COVID-19.

За словами аналітика CMC Markets Тіни Тенг, нові дані щодо виробничого PMI КНР демонструють дивовижне скорочення економічної активності в країні. З цього випливає, що відновлення другої за величиною економіки світу може бути не таким позитивним, як передбачалося раніше.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що в полі зору інвесторів і трейдерів сьогодні зустріч учасників групи ОПЕК+, намічена на найближчу середу. У ході заходу вирішуватиметься доля видобутку у вересні.

Щодо видобутку нафти в США, то в липні показник продовжував зростати: кількість бурових установок минулого місяця, за даними Baker Hughes, збільшилася на 11, що є рекордним показником за останні 23 місяці.

добыча нефти

Читайте також: Легалізація діяльності українських ФОПів у країнах Європи. Практичний досвід, податкові нюанси

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Міжнародний валютний фонд вкотре погіршив прогноз зростання світової економіки: згідно з останньою оцінкою МВФ, у 2022 році очікується уповільнення глобального економічного зростання до 3,2%.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)