Нафта дешевшає: ринок «перетравив» хороші новини від ОПЕК+ і переключився на статистику від API

На думку експертів, EIA сьогодні ввечері повідомить про скорочення запасів нафти в США з 19 по 23 квітня на 200 000 барелів.

Після вчорашнього зростання на тлі «хороших новин» від ОПЕК+ ціни на нафту пішли вниз: «чорне золото» дешевшає після публікації свіжої статистики від API, згідно з якою запаси сировини в США минулого тижня зросли на 4,3 млн барелів, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, вранці 28 квітня вартість червневих ф’ючерсів на Brent впала до $66,39 (-0,05%) після вчорашнього подорожчання на 1,2%. У той же час, ціна червневих ф’ючерсів на WTI просіла до $62,91 за барель (-0,05%) – у вівторок техаська нафта подорожчала на 1,7%.

Відповідно до рішення ОПЕК+, країни-учасниці угоди вирішили дотримуватися колишніх домовленостей щодо поступового збільшення обсягів видобутку сировини, досягнутих під час засідання 1 квітня. Так, в травні та червні ОПЕК+ планує збільшити видобуток на 350 000 б/д, а в липні – на 441 000 б/д.

При цьому зростанню попиту на сировину в найближчій перспективі перешкоджає збільшення числа хворих на COVID-19 в Індії, яка входить до трійки найбільших світових імпортерів сировини в світі.

Що ж стосується інформації про запаси нафти в Штатах, то, за даними API, минулого тижня показник зріс на 4,3 млн барелів. При цьому обсяги бензину в сховищах США скоротилися на 1,3 млн барелів, а запаси дистилятів зменшилися на 2,4 млн барелів.

EIA в середу ввечері, як очікують аналітики, повідомить про скорочення запасів нафти на 200 000 барелів.

Читайте також: Гроші без кордонів: якими будуть тренди фінтеху в 2021 році

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що на початку 2021 року зростання цін на «чорне золото» було обумовлене оптимістичними прогнозами попиту на тлі активної вакцинації в розвинених країнах світу і перспективами пом’якшення карантинних обмежень. Також підвищенню нафтових котирувань в I кварталі сприяло зростання економічної активності та мобільності у всьому світі.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)