Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Нафта помітно впала в ціні: через що дешевшають Brent і WTI
Число бурових установок у США минулого тижня збільшилося до 740.
Нафта дешевшає на побоюваннях учасників ринку щодо уповільнення глобального економічного зростання та зниження попиту на пальне, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали РБК-Україна.
Згідно з даними торгів, вранці в понеділок (станом на 9:30) нафта марки Brent торгується на рівні $113,48 за барель, тоді як вартість WTI досягає $108,44. Протягом минулого тижня північноморська нафтова суміш подешевшала на 7,3%, тоді як котирування WTI опустилися на 9,2%.
Ціни на еталонні марки знижуються на побоюваннях учасників ринку щодо уповільнення глобального економічного зростання та падіння попиту на пальне.
Крім того, Сполучені Штати активно нарощують видобуток нафти та газу: за даними Baker Hughes, кількість бурових установок у країні протягом минулого тижня збільшилася на 7 – до 740, що є максимальним показником із березня 2020 року.
У той же час, ціни на дорогоцінні метали вранці 20 червня трохи піднялися на тлі уповільнення зростання курсу долара: золото торгується біля позначки $1.845,15, за унцію срібла дають $21,690.
Індекс долара у понеділок залишається на рівні 104,70: валюта США взяла паузу після надволатильного тижня.
У парі з ієною долар зріс до позначки 135,25 ієни (+0,21%), оскільки Центробанк Японії у п’ятницю утримався від різкого підвищення ключової ставки. Євро при цьому зріс на 0,03%, досягнувши 1,04935 долара.
Британський фунт подешевшав до 1,2209 долара, втративши 0,09% вартості, тоді як валюта Австралії торгується на рівні 0,6934 (-0,03% з початку сесії).
Читайте також: Тетяна Путінцева, CEO ComInBank: «Наше спільне завдання — перемога!»
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за даними CMC Markets, недавнє підвищення відсоткових ставок Центробанками, незважаючи на дефіцит пропозиції, що продовжується, спричиняє тиск на нафтові котирування.
Коментарі (0)