На ринку нафти назріває новий вид цінової війни – Rystad Energy

З початку року нафтові котирування злетіли більш як на 50%.

На ринку нафти може спалахнути новий вид цінової війни, прогнозує Луїза Діксон із Rystad Energy, передає Banker.ua з посиланням на матеріали ProFinance.

На думку старшого аналітика з нафтових ринків Rystad Energy Луїзи Діксон, на ринку нафти назріває новий незвіданий вид цінової війни.

Коментуючи плани США, КНР, Британії, Індії, Японії та Південної Кореї щодо продажу стратегічних запасів сировини, експерт зазначає, що у разі випуску на ринок резервів у середині грудня попит на нафту може бути перевищений уже наступного місяця.

Головний Telegram-канала банкирів

За словами Діксон, випуск резервів може виявитися занадто великим або запізнілим, оскільки ринок потребував полегшення у частині постачання ще у вересні.

Слід зазначити, що з початку року нафтові котирування злетіли більш ніж на 50%, досягнувши багаторічних максимумів на тлі переважання попиту над пропозицією.

Згідно з прогнозом DBS Bank Ltd., нафтовий ринок перебуватиме у бічному тренді аж до засідання ОПЕК+, наміченого на 1-2 грудня.

Сьогодні ввечері Brent торгується на рівні $82,12, що на 0,16% менше ніж на початку сесії. За барель WTI дають $78,16: вартість техаської сировини протягом дня опустилася на 0,29%.

Читайте також: Вікторія Тігіпко: «Для венчурного інвестора важливо раніше за всіх визначити тренд і почати у нього інвестувати»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку експертів Goldman Sachs, якщо ціни на сировину утримаються на низькому рівні в контексті низької торгової активності до кінця поточного року, це створить потенціал зростання для прогнозу цін на Brent на 2022 рік на рівні $81,30 за барель.


Коментарі (0)