Що відбувається з цінами на нафту після публікації статистики Міненерго США: дані торгів

З 27 по 31 липня запаси сировини в американських сховищах скоротилися на 7,373 млн барелів, у той час як експерти очікували, що ця цифра складе 2,309 млн барелів.

Незважаючи на позитивну статистику щодо запасів сировини в США, ситуація на ринку нафти залишається нестабільною: після стрімкого зростання в середу ціни на нафту еталонних марок торгуються різноспрямовано, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів 6 серпня, жовтневі ф’ючерси на Brent подорожчали до $45,27 за барель (+ 0,22%), в той час як вартість вересневих ф’ючерсів на WTI впала в рамках корекції до $42,16 (-0,07%).

Варто зазначити, що в середу 5 серпня Міненерго США оприлюднило свіжу статистику щодо запасів нафти в країні.

Так, за тиждень з 27 по 31 липня запаси сировини в американських сховищах скоротилися на 7,373 млн барелів, у той час як експерти очікували, що ця цифра складе 2,309 млн барелів.

При цьому запаси в Кушингу минулого тижня збільшилися на 0,532 млн барелів, хоча темпи зростання помітно зменшилися.

Запаси бензину в Штатах зросли на 0,419 млн барелів, а дистилятів – на 1,591 млн барелів.

Завантаженість НПЗ, за останніми даними, збільшилася на 0,10%.

На думку експертів, ситуація на ринку залишається нестабільною через падіння попиту на сировину. Аналітики ING Economics зазначають, що конструктивним по відношенню до ринку нафти бути досить важко, коли попит сповільнився, а сировини як і раніше багато.

Читайте також: Скільки коштуватиме гривня у серпні: опитування банкірів

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами Лахлана Шоу з National Australia Bank, незважаючи на обнадійливі дані стосовно світового виробництва, відновлення попиту на «чорне золото» на декількох ринках застопорилося через нові спалахі COVID-19 і посилення карантинних обмежень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)