Експерти UBS вивчили настрої у лавах заможних інвесторів: результати опитування

экономист

69% респондентів зі статками від $1 млн не знають, у що інвестувати свої кошти.

Експерти UBS Global Wealth Management вивчили настрої у лавах заможних інвесторів і з’ясували, чого побоюються власники мільйонних рахунків, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали Bin.ua.

Згідно з результатами опитування, учасниками якого стали понад 2 800 інвесторів та 1 100 власників бізнесів на 14 ринках зі статками щонайменше $1 млн, оптимізм заможних інвесторів впав до мінімуму з початку пандемії.

Головним страхом інвесторів залишається наростаючий інфляційний тиск, підкріплений ризиками рецесії та наслідками російської агресії в Україні. Ключовим побоюванням інфляцію назвали 57% учасників опитування.

При цьому 43% респондентів заявили, що на тлі стрімкого зростання цін змушені утримуватись від великих угод.

Що ж до готовності до збільшення інвестицій у фондовий ринок у разі його падіння на 10%, то про це заявили лише 30% опитаних інвесторів. 56% респондентів не готові сьогодні коригувати рівень інвестицій, тоді як 14% учасників опитування взагалі налаштовані на скорочення вкладень.

Також, згідно з даними опитування від UBS Global Wealth Management, 73% опитаних інвесторів бояться ухвалити неправильне інвестиційне рішення в поточних умовах. 69% респондентів зі статками щонайменше $1 млн просто не знають, у що інвестувати свої кошти.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що вчорашні торги на Волл-стріт завершилися різноспрямовано: Nasdaq Composite досяг нового тримісячного максимуму на чолі з Amazon.com і AMD, тоді як S&P 500 просів на тлі падіння котирувань енергетичних компаній.

Увага ринків зосереджена на звіті про зайнятість у США, який буде опубліковано 5 серпня. На думку експертів, статистика продемонструє липневе зростання кількості робочих місць у несільськогосподарському секторі на 250 000 після зростання на 372 000 у червні.

Ознаки покращення ситуації на ринку праці, зазначається у повідомленні, можуть спричинити побоювання щодо агресивних кроків ФРС стосовно стримування інфляції.

доллар

Читайте також: Чому важливо підтримувати українські банки

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що НКЦПФР анонсувала поновлення роботи ринків капіталу та товарних ринків.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)