Сьогодні стартував наступний раунд переговорів з МВФ — Пишний

НБУ

Сьогодні стартував наступний раунд переговорів з Міжнародним валютним фондом

Упродовж цієї місії відбудеться обговорення заходів економічної та фінансової політики за участю експертів Фонду та представників Нацбанку України, Міністерства фінансів України, інших відомств, передає Banker з посиланням на пресслужбу НБУ.

Головний Telegram-канал банкірів

“Очікуємо на плідну роботу з напрацювання параметрів Моніторингової програми із залученням Ради МВФ, яка консолідує заходи макрофінансової політики української влади та стане основною для отримання фінансової допомоги від міжнародних партнерів у 2023 році.

З боку Фонду ми бачимо розуміння того, наскільки критичним для нашої країни сьогодні є фактор часу. Тому вже за результатами цієї місії розраховуємо на досягнення угоди на рівні персоналу на основі Меморандуму про економічну та фінансову політику, що сприятиме обговоренню Радою МВФ Моніторингової програми в грудні”, – зазначив Голова НБУ Андрій Пишний.

Читайте також: Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (7-11 листопада)

Успішне виконання умов Моніторингової програми допоможе розпочати перехід до програми фінансування від МВФ та має посприяти залученню донорської підтримки від інших міжнародних партнерів.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що у НБУ розповіли про роботу банків в разі евакуації мешканців Києва.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)