НБУ анулював ліцензії кредитної спілки «Допомога»

Зазначається, що у вересні Нацбанк призначив проведення позапланової інспекційної перевірки зазначеної кредитної спілки

Національний банк застосував до кредитної спілки «Допомога» захід впливу у вигляді відкликання (анулювання) всіх ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг, передає Banker.ua з посиланням на Національний Банк України.

Головний Telegram-канал банкірів

«Під час спроби її здійснити було встановлено та зафіксовано факт відмови в проведенні перевірки. Особи, уповноважені представляти інтереси кредитної спілки на час проведення перевірки, в день перевірки за місцезнаходженням кредитної спілки були відсутні. Це унеможливило здійснення Національним банком позапланової інспекційної перевірки», — йдеться у повідомленні.

Регулятор наголосив, що відсутність протягом першого дня перевірки особи, уповноваженої представляти інтереси кредитної спілки на час проведення перевірки, є підставою для застосування заходу впливу у вигляді анулювання ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг.

НБУ

Читайте також: Повоєнне відновлення, міжнародна фіндопомога та mono українською: про що пишуть експерти у соцмережах

Водночас відкликання ліцензій не звільняє фінансову установу від виконання своїх зобов’язань за договорами про надання фінансових послуг.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що НБУ анулював ліцензії 7 фінансових компаній.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)