Вже 10: в НБУ розповіли, яким ще компаніям надали «колекторський статус»

Сьогодні надавати колекторські послуги в Україні мають право 10 компаній.

У реєстрі компаній, що мають право надавати послуги з врегулювання простроченої заборгованості, з’явилися три нові компанії, передає Banker.ua з посиланням на дані регулятора.

17 вересня Нацбанк надав статус колекторських компаній ТОВ «Целтіс» (ЄДРПОУ 41985459), ТОВ «УК «Таліон» (ЄДРПОУ 44211790) та ТОВ «Ессаймент кредит менеджмент» (ЄДРПОУ 44382575).

Таким чином, сьогодні надавати колекторські послуги в Україні мають право 10 компаній, які пройшли реєстрацію відповідно до нових правил. В НБУ нагадують, що відтепер всі учасники ринку, що надають послуги з врегулювання заборгованості за споживчими кредитами на користь інших осіб, повинні бути внесені до спеціального реєстру.

Головний Telegram-канал банкірів

Також під час п’ятничного засідання Комітету, який регулює діяльність ринків небанківських фінпослуг, регулятор видав ліцензії на переказ коштів в нацвалюті без відкриття рахунків двом фінансовим компаніям – ТОВ «Кошт» (ЄДРПОУ 43341517) та «Резонанс-капітал» (ЄДРПОУ 43509220).

У Нацбанку нагадують, що фінкомпанія «Кошт», яка була внесена до Держреєстру фінансових установ більше трьох місяців тому, також має ліцензії на надання послуг з факторингу і надання коштів у позику (в тому числі на умовах фінкредиту).

ТОВ «Резонанс-капітал», в свою чергу, має в своєму розпорядженні дозволи на надання послуг з факторингу і фінансового лізингу, а також на надання коштів у позику, в тому числі й на умовах фінкредиту.

Читайте також: Де вигідніше: огляд депозитних програм українських банків

Нагадаємо Banker.ua повідомляв про те, що раніше Нацбанк вніс до реєстру колекторських компаній нових учасників – ТОВ «ЮФ «Ессаймент» (ЄДРПОУ 43788767) та ТОВ «ЮК «Ессаймент» (ЄДРПОУ 43667090).


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)