У НБУ розповіли, що буде з курсом долара на Різдво

деньги_доллар_монеты

У Національному банку не очікують значних коливань курсу долара до гривні до кінця року

Готівковий ринок залежить від офіційного курсу НБУ, який навряд чи зміниться, передає Banker з посиланням на заступника голови НБУ Сергія Ніколайчука.

Головний Telegram-канал банкірів

Як зазначив Ніколайчук, НБУ не дає публічних прогнозів динаміки курсу, у тому числі й у готівковому сегменті.

«Але, що можна сказати точно, Національний банк намагатиметься не допускати значного спреду між готівковим та безготівковим курсом. А останній, як відомо, прив’язаний до офіційного курсу, корегувати який Національний банк принаймні зараз не планує», — заявив він.

За його словами, помітне зміцнення готівкового курсу відбулося протягом жовтня, водночас у листопаді скоріше слід говорити про його стабілізацію.

Ніколайчук додав, що головна причина зміцнення готівкового курсу у жовтні — вирішення логістичних проблем із доставкою готівкової валюти до кас банків.

доллар

Читайте також: Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (7-11 листопада)

«Цю проблему вдалося подолати, у тому числі завдяки проведенню Національним банком операцій з підкріплення готівкових кас банків. Адже проблема у банків була тільки з фізичною наявністю готівкової валюти, водночас безготівкової валюти у банків було і є достатньо», — заявив заступник голови Нацбанку.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що до Ради НБУ хочуть включити колишнього заступника Пишного з Ощадбанку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)