НБУ оштрафував банк та дві фінансові компанії

НБУ

Національний банк України оштрафував АТ “ТАСКОМБАНК”, ТОВ “Фінансова компанія “Ап.Мі Фінанс” та ТОВ “Фінансова компанія “Герц”.

Рішення про застосування заходу впливу до установ ухвалені за результатами безвиїзного моніторингу в межах виконання функції оверсайту платіжної інфраструктури і набрали чинності з 25 березня 2024 року, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу НБУ.

Головний Telegram-канал банкірів

Нацбанк наклав штраф на АТ “ТАСКОМБАНК” у розмірі 170 000 грн за надання регулятору даних статистичної звітності з порушенням порядку їх формування, що призвело до неодноразового протягом шести місяців надання даних статистичної звітності з помилками, які не є суттєвими.

ТОВ “Фінансова компанія “Ап.Мі Фінанс” оштрафовано на 51 000 грн за несвоєчасне подання регулятору звітності з питань діяльності на платіжному ринку за грудень 2023 року.

ТОВ “Фінансова компанія “Герц” оштрафовано на 51 000 грн за несвоєчасне подання регулятору звітності з питань діяльності на платіжному ринку за січень 2024 року.

Сплатити штрафи банк та дві фінансові компанії зобов’язані упродовж п’яти робочих днів із дня отримання відповідного рішення регулятора.

Читайте також: Візьміть слухавку – це податкова: навіщо ДПС телефонуватиме боржникам по всій країні?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що в 2023 році ВВП України зріс на 5,3%.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)