НБУ позбавив ліцензій двох учасників ринку небанківських послуг за відмову у проведенні перевірки

У жовтні цим організаціям було призначено позапланову інспекцію, від проходження якої вони відмовилися, пославшись на відсутність уповноважених співробітників.

Національний банк відкликав всі ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг у КС «Український ощадний центр» та ТОВ «Первинний капітал», передає Banker.ua з посиланням на сайт регулятора.

Головний Telegram-канал банкірів

Таке рішення комітет із нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 18 листопада, а набуло чинності воно вже сьогодні, 21 листопада.

Так, у жовтні Нацбанк призначив позапланову інспекційну перевірку вищезазначених організацій, які відповіли відмовою. Того дня були відсутні ті співробітники компаній, які були уповноважені представляти їхні інтереси на час проведення перевірки.

«Відсутність протягом першого дня перевірки осіб, уповноважених представляти інтереси кредитної спілки та фінансової компанії на час проведення перевірки, є підставою для застосування заходу впливу через відкликання (анулювання) ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг», – зазначили в НБУ та послалися на ст. 381 закону «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».

НБУ

Читайте також: Банки видали пільгових кредитів ще на 1 млрд грн

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що НБУ хоче уникнути корекції офіційного курсу, але планує послабити валютні заборони. Перехід до плаваючого курсу після стабілізації ситуації на валютному ринку буде керованим, проте про терміни в Нацбанку не кажуть.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)